Español

4 клас Просмотров: 3325
Купить
Іспанська мова. Підручник для 4 класу загальноосвітніх навчальних закладів.

• Автор:
• Видавництво: "Генеза"
• Рік видання: 2015
• Сторінок: 176
• Формат файлу: pdf

 

Підручник продовжує серію навчальної літератури, рекомендованої для оволодіння іспанською мовою в загальноосвітніх навчальних закладах. Матеріал підручника структуровано за тематичним принципом і відповідає вимогам навчальної програми з іноземних мов. Використані авторами компетентнісний та комунікативно орієнтований підходи до навчання іноземної мови враховують вікові та індивідуальні особливості учнів 4-го класу, їхні інтереси, а також досвід, набутий ними під час вивчення української мови.

Комунікативно зорієнтовані вправи і завдання підручника надають учням можливість усвідомлено засвоювати мовний та мовленнєвий матеріал, узагальнювати та систематизувати набуті знання, висловлювати своє ставлення до об’єктів спілкування, давати їм оцінку, обґрунтовуючи власну думку.

У 4-му класі передбачається оволодіння вміннями і навичками спілкування в різних видах мовленнєвої діяльності (говоріння, слухання, читання, письмо) з таких тем:

1. ¡Adiós, verano!           4. En los ratos de ocio.

2. ¿Cómo vas a ...?         5. ¡Qué bien tener amigos!

3. Vamos de compras.     6. ¡Bienvenidos a la fiesta!

Комунікативно-когнітивний підхід до оволодіння лексичним і граматичним матеріалом сприятиме формуванню в учнів міцних і гнучких мовних навичок як важливих механізмів спілкування.

Зміст навчальних текстів і діалогів, а також ілюстративний матеріал підручника допомагають формуванню в учнів соціокультурної компетенції, забезпечують їхній освітній і культурний розвиток.

Зміст підручника не обмежує діяльності вчителя. У разі необхідності він може застосовувати додаткові дидактичні матеріали, у тому числі дидактичні ігри, а також дозувати й використовувати матеріал підручника відповідно до наявних умов навчання.

 

pdf.png pick_ispanska_mova_4_redko.pdf
Дата 20.01.2016 15:41:00 Размер файла 11 MB Скачать 17

Похожие материалы (по тегу)