Я у світі

4 клас Просмотров: 5034
Купить
Я у світі. Підручник для 4 класу загальноосвітніх навчальних закладів.

• Автор:
• Видавництво: "Навчальна книга - Богдан"
• Рік видання: 2015
• Сторінок: 176
• Формат файлу: pdf

 

Дорогий друже!

 

Перед тобою підручник із предмета, який називається «Я у світі». Наша розмова розпочнеться із з'ясування, що таке твоє «я», чим ти відрізняєшся від інших і як будеш змінюватися в подальшому. Згодом наша розмова торкнеться всього, що тебе оточує, — від сім'ї до людства загалом.

Щоби розмова була цікавою і змістовною, ми регулярно будемо занурюватися в історію людства і розглядати звичаї інших народів. Чому? Тому що зрозуміти правила та усні «приписи» довколишнього світу значно простіше, якщо знати, як ці правила виникли, чи звідки до нас прийшли.

У межах цього курсу ти «примірятимеш» різні соціальні ролі — сімейні, професійні, роль громадянина своєї держави і громадянина світу. Це допоможе тобі відповідально поставитися до своїх прав і обов’язків зараз і в майбутньому. Водночас ми разом з тобою розглянемо й екологічні проблеми. Наша планета настільки маленька і вразлива, що вміння жити на ній, не завдаючи шкоди, повинне формуватися в дитячому віці.

Крім звичних навчальних текстів, у нашому підручнику багато казок. їхні сюжети, як і личить казкам, фантастичні. Проте ми їх так написали, щоб ви співпереживали не лише нашим допитливим героям, а й перейнялися проблемами, що вивчаються. І могли б цими думками поділитися під час уроку.

До підручника додається аудіо- і відеоматеріал, який дозволить розширити коло тем, що розглядаються на уроці.

 

pdf.png pick_ya_u_sviti_4_bedenko_p.pdf HOT
Дата 08.12.2015 12:02:00 Размер файла 11 MB Скачать 124

Похожие материалы (по тегу)