Математика

3 клас Просмотров: 7382
Купить
Математика. Підручник для 3 класу загальноосвітніх навчальних закладів.

• Автор:
• Видавництво: "Освіта"
• Рік видання: 2013
• Сторінок: 192
• Формат файлу: pdf

 

Любий друже!

 

Ось і минули літні канікули, а шкільний дзвоник покликав у рідний клас. І ми, автори підручника, вітаємо тебе — третьокласника.

Ти вже два роки вивчав математику і багато чого вже знаєш і вмієш. А ще більше нового, цікавого, пізнавального тебе очікує попереду. У 3 класі ти дізнаєшся, як лічити, порівнювати числа у межах 1000, виконувати арифметичні дії з двоцифровими і трицифровими числами. Цікавим для тебе стане знайомство з новими числами — дробами, які позначають частину цілого. Нові знання про геометричні фігури та їхні властивості, які ти отримаєш у цьому навчальному році, допоможуть у подальшому вивченні математики. Вони також будуть корисними для тебе і в повсякденні.

А допомогатимуть опановувати математичну науку вже відомі тобі казкові герої та математичні персонажі: Плюс Плюсович, Мінус Мінусович, Множник Добуткович і Частка Ділинка.

Як успішно вивчати математику за цим підручником? Увесь матеріал поділено на 5 розділів, а розділи — на уроки. Опановуючи теорію, особливу увагу звертай на матеріал, виділений у рубриці «Запам’ятай». Це найважливіші правила, закони, алгоритми, які потрібно зрозуміти, запам’ятати і вміти використовувати під час виконання практичних вправ. Зорієнтуватись у типах завдань тобі допоможуть уже знайомі позначення.

Наполеглива праця протягом року допоможе тобі подолати нові сходинки математичної науки, а підручник буде добрим помічником у навчанні.

 

pdf.png pick_matematika_3_rivkind.pdf HOT
Дата 21.06.2015 15:39:00 Размер файла 11.77 MB Скачать 285

Похожие материалы (по тегу)