Трудове навчання

3 клас Просмотров: 4148
Купить
Трудове навчання. Підручник для 3 класу загальноосвітніх навчальних закладів.

• Автор:
• Видавництво: "Генеза"
• Рік видання: 2014
• Сторінок: 104
• Формат файлу: pdf

 

Любий майстрику-третьокласнику!

 

У першому класі ти був художником-глядачем. У художній праці тобі допомагали конструктори природи: Сонцезайчик навчав творчості, Крапелька заохочувала до кольорографічного проектування на папері, Іскорка навчала майстерності художнього конструювання з різних матеріалів. А Дельфін-дизайнер об’єднував тебе і твоїх друзів у творчу дизайн-групу.

У другому класі ти став мислителем-слухачем. І до тебе завітав допитливий Пізнайко: і вигадувач, і зображувач, і перетворювач матеріалів. Окрім Пізнайка, у творчості тобі допомагали Інформатик та Дельфін-дизайнер. Ти вчився у них проектувати красу художнього довкілля. Вони і надалі лишаються твоїми помічниками в художньому проектуванні.

У третьому класі ти станеш майстром-діячем. Твоїм провідником у підручнику буде Майстер на всі руки. Він поведе тебе в такі середовища художнього довкілля: «людина—природа», «людина—техніка», «людина—людина», «людина—художні образи», «людина—знакова інформація». Це — світи професій. Ти обереш улюблене середовище життєдіяльності, оволодієш прийомами художнього конструювання, продовжиш творити гарні вироби, щоб стати справжнім майстром улюбленої справи.

Успіхів тобі в художньому проектуванні довкілля, у відкритті світу майбутньої професії.

 

pdf.png pick_trudove_navchannya2_3_veremiychik.pdf
Дата 29.01.2014 14:58:00 Размер файла 6 MB Скачать 7

Похожие материалы (по тегу)