Природознавство

3 клас Просмотров: 5464
Купить
Природознавство. Підручник для 3 класу загальноосвітніх навчальних закладів.

• Автор:
• Видавництво: "Генеза"
• Рік видання: 2014
• Сторінок: 176
• Формат файлу: pdf

 

Любий друже!

 

Вивчаючи природознавство у третьому класі, ти більше дізнаєшся про неживу природу: воду, повітря, гірські породи, ґрунти, про сонячну енергію. Навчишся економно використовувати та берегти ці природні багатства, зрозумієш їхнє значення для життя і господарської діяльності людини. Продовжиш знайомитися із живою природою - рослинами, тваринами, грибами, бактеріями та вірусами. Зрозумієш їхнє значення для природи. Дізнаєшся, як пов’язані між собою організми і нежива природа.

Підручник допоможе тобі дізнатися про організм людини, органи і системи органів тіла.

Твої успіхи у вивченні природи залежатимуть і від уміння працювати з підручником. Його поділено на теми, а теми - на параграфи. Запитання на початку кожного параграфа допоможуть відновити в пам’яті вивчене раніше. У кінці кожного параграфа є запитання для самоперевірки та короткі висновки.

Додатковий матеріал «Для допитливих» розширить твої знання про природу. Практичні роботи та дослідницький практикум допоможуть практично перевірити перебіг природних процесів і явищ, навчать їх пояснювати, робити висновки. Робота над міні-проектами навчить тебе працювати з різними джерелами інформації, готувати презентації й демонструвати їх перед однокласниками, оцінювати власну діяльність, працювати в малій групі співробітництва.

Ми сподіваємося, що вивчати природознавство тобі буде цікаво і здобуті знання знадобляться в наступних класах і загалом у житті.

 

pdf.png pick_prirodoznavstvo_3_gilberg.pdf
Дата 27.01.2014 14:10:00 Размер файла 6.48 MB Скачать 64

Похожие материалы (по тегу)