Я досліджую світ (частина 1)

3 клас Просмотров: 1955
Купить
Я досліджую світ. Підручник для 3 класу закладів загальної середньої освіти (у 2-х частинах). Частина 1.

• Автор:  
• Видавництво: "Генеза"
• Рік видання: 2020
• Сторінок: 160
• Формат файлу: pdf

 

Любі друзі!

 

Об'єктами ваших досліджень у третьому класі стануть явища природи, вода, повітря, корисні копалини, ґрунти, пам'ятки природи, історії та культури рідного краю.

Проведені спостереження, досліди, експерименти допоможуть прослідкувати взаємозв'язки неживої та живої природи, а також знайти відповіді на багато її загадок і таємниць. Ви навчитеся економно використовувати та берегти багатства природи; дізнаєтеся, як працює ваш організм і яких правил слід дотримуватися, щоб бути здоровими.

Ви навчитеся знаходити інформацію з використанням мережі інтернет, створювати інформаційні об'єкти, ознайомитесь із цікавим світом програмування.

Запитання на початку кожної теми підручника дадуть змогу відновити в пам'яті вивчене раніше. Додатковий матеріал «Чи знаєте ви, що...» розширить ваші знання про навколишній світ.

Робота над мініпроєктами, творчими завданнями, проблемами навчить вас працювати з різними джерелами інформації, готувати презентації й демонструвати їх перед однокласниками, оцінювати власну діяльність, працювати в парах і групі співробітництва. Сподіваємося, що досліджувати навколишній світ вам буде цікаво, а здобуті знання знадобляться в наступних класах і загалом у житті.

 

pdf.png pick_ya_doslidzhuyu_svit1_3_gilberg.pdf
Дата 29.07.2020 16:01:36 Размер файла 8 MB Скачать 29

Похожие материалы (по тегу)