Deutsch

2 клас Просмотров: 5921
Купить
Німецька мова.Підручник для 2 класу загальноосвітніх навчальних закладів.

• Автор:
• Видавництво: "Грамота"
• Рік видання: 2012
• Сторінок: 176
• Формат файлу: pdf

 

Дорогі друзі!

 

Сподіваємося, вам сподобалося вивчати німецьку мову з лялькою Мією, з братиком Максом і сестричкою Алекс, кицею Кітті та мишкою Міккі, з якими ви познайомилися на сторінках нашого підручника в 1 класі. Разом із ними ви навчилися вітатися, прощатися, знайомитися, гратися, розповідати про свою сім’ю, розваги, іграшки та шкільні речі німецькою мовою, а також вивчили літери німецького алфавіту, навчилися лічити й читати.

На сторінках цього підручника ви не тільки знову зустрінетеся з Максом та Алекс, з Кітті та Міккі, але й познайомитеся з їхніми друзями: дівчинкою Ханною та хлопчиком Маркусом, розумним песиком Хансом, папугою Кокко, хом’яком Діккіта кроликом Хопсі. Разом із ними ви продовжуватимете вивчати німецьку мову. А ще один новий знайомий, справжній чаклун клоун Бобо, допоможе вам правильно вимовляти німецькі звуки.

З нашого підручника ви дізнаєтеся ще більше нового й цікавого про улюблені ігри та розваги німецьких дітей, про німецькі свята, про тварин. Ви навчитеся розповідати про погоду, предмети одягу, про те, що ви робите в школі, і навіть розв’язувати приклади німецькою мовою. На вас знову чекають веселі ігри, пісеньки, віршики та римування, з якими так легко запам’ятовувати нові слова. А щоб навчитися вимовляти їх правильно, ви будете слухати диск із записами. У робочому зошиті ви будете розфарбовувати малюнки, писати букви й речення, виконувати цікаві вправи. По завершенні кожного розділу ми запланували для вас захоплюючі уроки-ігри, уроки-змагання та уроки-майстрування під назвою «Viel Spaß!».

Сподіваємося, що словничок у кінці підручника стане вам у пригоді.

Не забувайте розповідати своїм рідним, про що ви дізналися на уроці. Можливо, вони також захочуть вивчати німецьку мову разом із вами.

 

pdf.png pick_nimetska_mova_2_borisko.pdf
Дата 08.05.2015 20:04:00 Размер файла 9.85 MB Скачать 52

Похожие материалы (по тегу)