Людина і світ

  • Опубликовано в 11 клас
  • Прочитано 1144 раз
Людина і світ
Людина і світ. Підручник для 11 класу загальноосвітніх навчальних закладів (рівень стандарту, академічний рівень, профільний рівень).

• Автор:
• Видавництво: "Освіта"
• Рік видання: 2012
• Сторінок: 240
• Формат файлу: pdf

 

Шановні старшокласники!

 

Підручник, який ви щойно розгорнули, поведе до джерела знань курсу «Людина і світ». Ви дізнаєтеся про людину як особистість, про її стосунки з іншими людьми та державою, про процеси та явища суспільного буття, про філософські, культурні, політико-правові та соціально-економічні основи життя суспільства.

Курс «Людина і світ» є узагальнюючим в освітній галузі «Суспільствознавство». Він інтегрує в собі знання, які ви отримали на уроках етики, практичного права, основ правознавства та основ філософії. Це надзвичайно важливий курс, адже він допоможе збагнути природу людини, суспільства і держави, в якій вона живе, знайти своє місце в суспільстві та зрозуміти можливості й передумови для реалізації власних прагнень та інтересів. Він є необхідним для оволодіння практичними навичками життя в суспільстві, які дозволять вам стати повноцінними особистостями, дієвими членами суспільства.

Підручник побудований відповідно до чинної державної програми «Людина і світ». До його структури входять чотирнадцять тем, кожна з яких висвітлює питання академічного рівня державної програми, а також поглибленого, профільного рівня. Матеріал для вивчення обирається вчителем згідно з рівнем навчання.

У підручнику означено словникове тлумачення понять, які обов’язкові для запам’ятовування та адаптовані для кращого засвоєння.

 

pick_lyudina_i_svit_11_bakka
Дата 15.03.2015 22:00:23 Размер файла 18.1 MB Скачать 14


Фейсбук