Геометрія

  • Опубликовано в 11 клас
  • Прочитано 1068 раз
Геометрія
Геометрія. 11 клас. Підручник для 11 класу загальноосвітніх навчальних закладів. (Академічний рівень, профільний рівень). 

• Автор:
• Видавництво: "Генеза"
• Рік видання: 2011
• Сторінок: 304
• Формат файлу: pdf

 

Інформація для учнів.

 

В останньому для вас шкільному навчальному році курс стереометрії пропонує застосування здобутих раніше знань до вивчення властивостей векторів у просторі та певних просторових тіл. Жодну конструкцію, що оточує нас у повсякденному житті, не можна побудувати без володіння такими знаннями. Це не тільки мости та будинки, а ще й розрахунки різноманітних машин, літаків, ракет тощо. Для створення новітніх біотехнологій також потрібні знання із стереометрії - нещодавно з’ясувалося, що велика кількість вірусів має форму октаедра.

Перш ніж розпочати роботу за підручником, повторіть вже вивчене (без цього вам буде важко рухатися далі). У цьому вам допоможуть: питання «Готуємося до заліку», опорні схеми, розміщені наприкінці підручника, та форзаци. .Відповідний дидактичний матеріал міститься в перших двох блоках завдань тестової форми «Перевір себе».

Навчальний матеріал у підручнику представлено на трьох рівнях: обов’язковому - для класів з академічним рівнем вивчення математики, додатковому - відповідає вивченню математики в класах профільного рівня і для ознайомлення - позапрограмний матеріал, зокрема з історії математики. Останні два рівні позначені відповідними піктограмами.

Завдання за складністю поділено на чотири рівні:

• завдання з нуликом біля номера - найпростіші,

• завдання без позначки - дещо складніші,

• зірочкою та двома зірочками біля номера позначено завдання наступних двох рівнів складності, які пропонуються для профільного й поглибленого вивчення математики, підготовки до ЗНО.

«Відповіді та поради» допоможуть вам переконатися в правильності виконання завдань, а інколи вкажуть шлях розв язування.

Повторити, узагальнити навчальний матеріал і перевірити рівень його засвоєння вам допоможуть опорні схеми наприкінці підручника та на його форзацах і рубрики: «Завдання на узагальнення знань» — після кожного розділу, «Готуємося до заліку» і «Перевір себе» — наприкінці підручника.

Рубрика «Готуємося до вступу в ВТНЗ» пропонується тим, хто готується до навчання в ВТНЗ, - містить задачі підвищеного рівня складності.

Пошук потрібного матеріалу в тексті підручника полегшить «Предметний покажчик».

Зміст окремих нестандартних термінів пояснить «Словничок нестандартних термінів».

 

pick_geometriya_11_apostolova_p.pdf
Дата 04.11.2013 15:23:02 Размер файла 37.51 MB Скачать 12


Фейсбук