Інформатика

11 клас Просмотров: 5351
Купить
Інформатика. 11 клас. Підручник для середніх загальноосвітніх навчальних закладів. Рівень стандарту.

• Автор:
• Видавництво: "Генеза"
• Рік видання: 2011
• Сторінок: 304
• Формат файлу: pdf

 

Шановні одинадцятикласники!

 

Уже протягом кількох років ви вивчаєте інформатику. За цей час ви ознайомилися з багатьма прикладними програмами, навчилися застосовувати у своїй діяльності різноманітні інформаційно-комунікаційні технології. Ви активно розвивали свою інформаційно-технологічну компетентність, і інформаційні технології теж розвивалися високими темпами. Вони дедалі більше пронизують усі сфери життя сучасної людини, стають незамінним засобом її діяльності.

В 11-му класі ви продовжите вивчення інформатики. У цьому році ви ознайомитеся з поняттями моделі та алгоритму, опануєте роботу з табличним процесором Microsoft Exel 2007 та системою управління базами даних Microsoft Access 2007, навчитеся використовувати сучасні Інтернет-технології Веб 2.0.

Сподіваємося, що запропонований підручник допоможе вам стати досвідченими користувачами комп’ютерної техніки і зайняти чільне місце в сучасному інформаційному суспільстві.

Даний підручник розрахований на вивчення курсу інформатики в 11-х класах загальноосвітніх навчальних закладів на рівні стандарту. Зміст підручника, послідовність і рівень викладення матеріалу повністю відповідають змісту та вимогам державної програми з даного предмета.

Підручник складається з 4-х розділів, кожний з яких розділено на кілька пунктів. Кожний розділ починається з короткого вступу, у якому зазначено, про що ви дізнаєтеся під час його вивчення.

Усі пункти побудовано за єдиною структурою. На початку пункту наведено кілька запитань, відповіді на які допоможуть вам пригадати вивчене раніше для кращого сприймання та засвоєння вами нового матеріалу. У пунктах детально пояснено теоретичний матеріал, описано технології опрацювання даних з використанням відповідних програмних засобів, наведено алгоритми та приклади здійснення основних видів діяльності. Усе це дає змогу використовувати підручник і для самостійного опанування матеріалу.

У кінці кожного пункту розміщено запитання для самоперевірки ваших знань навчального матеріалу цього пункту та практичні завдання для відпрацювання навичок роботи з відповідніші програмним забезпеченням. Для кожного запитання і завдання визначено його рівень складності, який позначається так:

° - початковий і середній рівні;

• - достатній рівень;

* - високий рівень.

 

pdf.png pick_informatika_11_rivkind_p.pdf
Дата 30.09.2013 17:28:00 Размер файла 10 MB Скачать 23

Похожие материалы (по тегу)