Історія України

11 клас Просмотров: 2865
Купить
Історія України. Підручник для 11 класу закладів загальної середньої освіти. (Профільний рівень)

• Автор:
• Видавництво: "Ранок"
• Рік видання: 2019
• Сторінок: 256
• Формат файлу: pdf

 

Шановні одинадцятикласники та одинадцятикласниці!

 

В 11 класі ви завершуєте вивчення курсу історії України. Запорукою успішної роботи на уроках і вдома є вміння працювати з підручником. Перш ніж розпочати роботу, необхідно за змістом підручника ознайомитися з його структурою. Увесь матеріал об’єднано в шість розділів, кожен із яких містить декілька параграфів, що, у свою чергу, складаються з окремих пунктів. У тексті ви зустрінете виділені слова й дати. Звертайте на них особливу увагу і намагайтеся запам’ятати. Історія України, як ви вже знаєте, має власну термінологію, яку необхідно розуміти. Для цього на полях розміщені визначення всіх важливих понять і термінів. Розглядаючи ілюстрації, звертайте увагу на підписи, які пояснюють зміст зображеного. Таблиці та схеми розкривають зв’язки між складовими історичних явищ, пояснюють їхні особливості тощо.

Наприкінці кожного параграфа наведено висновки, які допоможуть вам визначити розглянуті в ньому провідні ідеї. Після них пропонуються запитання і завдання, спрямовані на формування різних умінь і навичок. Звертайте увагу на умовні позначення, розташовані поряд. Вони підкажуть вам, що і як необхідно виконувати.

У кінці підручника ви знайдете додатки: хронологічну таблицю, словник основних понять і термінів, плани-схеми для самостійної роботи з підручником та додатковою літературою тощо.

Підручник супроводжується електронним освітнім ресурсом. У ньому ви знайдете рекомендації до практичних занять і необхідні матеріали для їх проведення. Підсумувати матеріал розділу можна за допомогою узагальнюючих запитань і завдань. Тестові завдання, що виконуються в режимі онлайн, дозволять вам здійснити самоперевірку рівня набутих знань і підготуватися до тематичного оцінювання.

Система символів, що супроводжують окремі рубрики, полегшить вашу роботу з підручником.

► За цим параграфом ви зможете — ця рубрика містить стислий виклад навчальної мети.
► Пригадайте — запитання, подані в цій рубриці, допоможуть вам пригадати раніше вивчений матеріал і краще зрозуміти новий.
► Цікаві факти — тут ви знайдете чимало цікавих історичних фактів, пов’язаних зі змістом параграфа.
► Документи розповідають — тут наведені уривки з історичних джерел і запитання до них.
► Словник — саме тут пояснюються наведені в тексті нові поняття й терміни.
► Висновки — у цій рубриці подано стислий виклад провідних думок, розкритих у тексті параграфа.
► Запитання і завдання — ця рубрика містить запитання й завдання до параграфів, розподілені на чотири групи:

Перевірте, як ви запам’ятали — за допомогою цих запитань ви зможете здійснити самоперевірку й дізнатися, чи добре ви запам’ятали основні факти з розглянутого матеріалу.

Подумайте і дайте відповідь — запитання цієї рубрики дадуть вам змогу осмислити прочитане.

Виконайте завдання — виконання цих практичних завдань розвиватиме ваші навчальні вміння (працювати з історичною картою, складати плани, таблиці тощо).

Творче завдання — тут ви знайдете багато цікавих завдань, що слід виконувати за допомогою ресурсів Інтернету або додаткової літератури. Ці завдання допоможуть поглибити ваші знання.

 

pdf.png pick_istoriya_ukraini_11_gisem.pdf HOT
Дата 31.08.2019 17:39:38 Размер файла 21 MB Скачать 601

Похожие материалы (по тегу)