Українська мова

| Купить
Українська мова. Підручник для 11 класу закладів загальної середньої освіти. (Рівень стандарту)

• Автор:  
• Видавництво: "Педагогічна думка"
• Рік видання: 2019
• Сторінок: 232
• Формат файлу: pdf

 

Дорогі друзі!

 

Ось і ступили ви на поріг завершення важливого етапу свого життя - шкільної освіти. Як прозірливо написала українська поетеса Наталія Данилюк: «Пора маршрути креслити на карті, забувши про сумбурність і про дощ. І напинати мрій своїх вітрила».

І школа, й освіта нині інші, бо інші запити суспільства. Суспільство потребує людей нового типу: з новим мисленням, новими ідеями, ритмом життя; людей функційно грамотних і комунікабельних. Та є речі, що не втрачають актуальності в усі часи, - це висока духовність і мораль.

Пам’ятайте слова Есхіла: «Мудрий не той, хто знає багато, а той, чиї знання корисні». Готуючи цей підручник, ми намагалися зробити його максимально цікавим і корисним для вас, оригінальним і сучасним. Не треба сподіватися, що, завершивши шкільний курс української мови, ви постанете сформованими компетентними мовцями. Компетентність, на яку нині є запит в усьому світі, передбачає пожиттєву наполегливу працю над собою, постійне самовдосконалення. Завдяки таким зусиллям спортсмени стають олімпійськими чемпіонами, танцівниці - примами-балеринами. Незалежно від того, який шлях для себе ви оберете, намагайтеся передусім стати гарними людьми, а потім - гарними фахівцями. Найкраще можна проявити себе, привернути увагу за допомогою досконалого мовлення й благородних вчинків. Наш підручник сприятиме вам у цьому.

«Немає легкого шляху, щоб бути собою. Але бути собою - це єдиний гідний шлях», - навчав Любомир Гузар. Природа наділила кожного з вас неповторними рисами, вродою й силою, а завершальні штрихи власного портрета дописує кожен сам. Збагачуйте себе мудрістю, порядністю, добротою, чуйністю. Вірте в себе й ставте високі цілі. А українська мова сприятиме вам у цьому. Бо мовний портрет людини - це маркер її статусу. Не можна планувати високі злети, маючи бідний словниковий запас чи звичку спілкуватися суржиком. Лиш чисте зерно дає високі врожаї!


В. Черчилль писав: «Чому корабель перемагає хвилі, хоча їх багато, а він один? Тому, що в корабля є ціль, а в хвиль - немає».

Щиро зичимо вам перемог!

 

pick_ukrainska_mova_11_golub.pdf
Дата 27.08.2019 15:12:03 Размер файла 20 MB Скачать 97

Похожие материалы (по тегу)

Українська мова
Українська мова
Українська мова
Українська мова
Українська мова
Українська мова
Українська мова
Українська мова
Українська мова
Українська мова
Українська мова
Українська мова
Українська мова
Українська мова
Українська мова
Українська мова