Українська мова

| Купить
Українська мова. Підручник для 11 класу закладів загальної середньої освіти. (Рівень стандарту)

• Автор:  
• Видавництво: "Грамота"
• Рік видання: 2019
• Сторінок: 208
• Формат файлу: pdf

 

Дорогі учні!

 

В 11 класі ви будете повторювати й поглиблювати знання про вивчені раніше мовні норми — морфологічні, синтаксичні, пунктуаційні й стилістичні. Знання цих норм, дотримання їх в усному та писемному мовленні, уроки практичної риторики сприятимуть формуванню у вас умінь і навичок для реалізації себе в дорослому житті, допоможуть стати носіями культури свого народу. Послуговуючись досконалою українською мовою, ви зможете переконати співрозмовника, повести колектив за собою, заспокоїти близьку людину, досягти успіхів і здійснити свої мрії. Адже без української мови життя людини не повноцінне.В 11 класі ви будете повторювати й поглиблювати знання про вивчені раніше мовні норми — морфологічні, синтаксичні, пунктуаційні й стилістичні. Знання цих норм, дотримання їх в усному та писемному мовленні, уроки практичної риторики сприятимуть формуванню у вас умінь і навичок для реалізації себе в дорослому житті, допоможуть стати носіями культури свого народу. Послуговуючись досконалою українською мовою, ви зможете переконати співрозмовника, повести колектив за собою, заспокоїти близьку людину, досягти успіхів і здійснити свої мрії. Адже без української мови життя людини не повноцінне.

Матеріал підручника розподілено на параграфи (усього — 60), кожен з яких має чітку й типову будову: вправа для спостереження, теоретичні відомості, тренувальні вправи, інформація з культури мовлення й домашнє завдання. Як відомо, після завершення навчання в школі на вас чекає серйозне випробування — зовнішнє незалежне оцінювання з української мови та літератури. З огляду на це пропонуємо вам багато тестових завдань у форматі ЗНО (у кожному параграфі їх по 10).

Творчі завдання сприятимуть виробленню текстотворчих умінь і навичок, розвиватимуть ключові компетентності — уміння послуговуватися відповідними мовними ресурсами в різних життєвих ситуаціях. Дуже важливу роль має рубрика «Культура слова», що містить грамотне наголошування слів і правильні мовні кліше.

Сподіваємося, що яскраві ілюстрації, таблиці, матеріали мережі Інтер-нет (рубрика з логотипом YouTube) зроблять процес вивчення мови цікавим і захопливим. Успіхів!

 

pick_ukrainska_mova_11_avramenko.pdf HOT
Дата 27.08.2019 15:11:06 Размер файла 15 MB Скачать 255

Похожие материалы (по тегу)

Українська мова
Українська мова
Українська мова
Українська мова
Українська мова
Українська література
Технології
Українська мова
Технології
Українська мова
Українська мова
Українська мова
Українська мова
Українська мова
Українська мова
Українська мова