Українська мова

11 клас Просмотров: 1593
Купить
Українська мова. Підручник для 11 класу з навчанням румунською мовою закладів загальної середньої освіти. (Рівень стандарту)

• Автор:  
• Видавництво: "Світ"
• Рік видання: 2019
• Сторінок: 296
• Формат файлу: pdf

 

Любі одинадцятикласники та одинадцятикласниці!

 

Сучасна школа має на меті бачити кожного з вас освіченою особистістю, яка поєднує в собі творчий потенціал до навчання, ініціативність до саморозвитку та самовдосконалення.

Сподіваємося, що в реальних життєвих умовах ви доведете, що вмієте визначити й обґрунтовувати власну життєву позицію. Ви зумієте виховати в собі допитливість, здатність до діалогу і дискусії, набудете уміння критично мислити, співпрацювати в команді, висловлювати думки усно й письмово, публічно виступати, застосовувати свій емоційний інтелект, ефективно комунікувати.

Підручник, з яким ви будете працювати в одинадцятому класі, допомагатиме вам досягати уміння усіх компетентностей, необхідних для саморозвитку і його гармонійності з метою комфортного самопочуття у суспільстві, глибоко засвоїти знання усіх тем української мови, яку ви вивчали паралельно з рідною румунською мовою.

Сучасні інноваційні, зокрема інформаційні, технології, якими ви вже добре володієте, допоможуть швидко й якісно виконувати вправи, аналізувати авторські тексти і створювати власні.

Ви вільно володітимете українською державною мовою і перекладатимете її рідною румунською.

Ми переконані, що ваші навчальні досягнення стануть запорукою успішного проходження зовнішнього незалежного оцінювання і вами гордитимуться вчителі та батьки.

Щасти вам!

 

pdf.png pick_ukrainska_mova_ro_11_babich.pdf
Дата 10.08.2019 14:20:08 Размер файла 14 MB Скачать 5

Похожие материалы (по тегу)