Математика

11 клас Просмотров: 9213
Купить
Математика. Підручник для 11 класу закладів загальної середньої освіти. (Алгебра і початки аналізу та геометрія, рівень стандарту)

• Автор:  
• Видавництво: "Освіта"
• Рік видання: 2019
• Сторінок: 272
• Формат файлу: pdf

 

Шановні учні та учениці!

 

Настав новий навчальний рік — визначальний у вашому житті. Ви стоїте на порозі вибору майбутньої професії. Ця книжка — підручник, за яким ви будете завершувати вивчення математики в середній школі. Це інтегрований курс математики, до якого входять найважливіші теми з алгебри, по-чатків аналізу та з геометрії. їх вивчення сприятиме оволодінню системою математичних знань, навичок і вмінь, які потрібні у повсякденному житті та майбутній трудовій діяльності. Набуті математичні компетентності допоможуть у вивченні інших шкільних дисциплін та продовженні навчання в інших закладах освіти.

Окремі теми ви вже знаєте з попередніх класів, а більшість — зовсім нові. Намагайтеся опанувати їх.

Відповідаючи на запитання рубрики «Перевірте себе», ви можете краще закріпити і систематизувати нові знання.

Знати математику — це насамперед уміти користуватись нею. А для цього слід розв’язувати задачі. У підручнику задачі і вправи поділено на групи: «Виконайте усно», група А, група Б і «Задачі для повторення». У рубриці «Виконаємо разом» подається декілька задач із розв’язаннями. Радимо ознайомитись з ними, перш ніж виконувати домашнє завдання.

Особливістю цього підручника є включення задач, що в різні роки пропонувалися під час ЗНО. Ці задачі позначені знаком.

Окремі задачі, запропоновані у підручнику, — це задачі з реальними даними, що стосуються використання, збереження та примноження природних ресурсів, безпеки й охорони здоров’я громадян, кількісних показників розвитку суспільства тощо. Біля цих задач стоять умовні позначення (які розміщено на звороті титульного аркуша).

Цікаві доповнення до основного матеріалу містяться в рубриці «Історичні відомості». Для узагальнення і систематизації вивченого матеріалу призначено рубрики «Скарбничка досягнень і набутих компетентностей», «Самостійна робота», «Тестові завдання», «Тематичні тести».

Сподіваємося, що вивчення математики за цим підручником буде для вас цікавим і нескладним.

 

pdf.png pick_matematika_11_bevz2.pdf HOT
Дата 26.07.2019 10:27:53 Размер файла 19 MB Скачать 465

Похожие материалы (по тегу)