Deutsch

11 клас Просмотров: 7239
Купить
Німецька мова. Підручник для 11 класу закладів загальної середньої освіти. (7-й рік навчання, рівень стандарту)

• Автор:  
• Видавництво: "Ранок"
• Рік видання: 2019
• Сторінок: 208
• Формат файлу: pdf

 

Любі друзі!

 

Кожна нова іноземна мова відкриває нові горизонти, нові сторони життя та культури іншого народу. Німецька як мова, яка є рідною для найбільшої кількості людей в Європі, надає вам можливість зазирнути до скарбниць німецької культури, спробувати зрозуміти традиції та звичаї німецького народу. Завдяки знанням із німецької мови ви зможете донести своїм німецькомовним одноліткам особливості української культури та менталітету, а також через зіставлення краще зрозуміти рідну мову та культуру, адже недаремно існує крилатий вислів: Wer fremde Sprachen nicht kennt, wei(3 nichts von seiner eigenen (Хто не знає іноземних мов, не знає нічого про свою власну мову).

Ви ознайомитеся з життям однолітків у німецькомовних країнах, дізнаєтеся про захоплення європейської молоді та її стиль життя. Ви навчитеся також розповідати про себе і своїх товаришів, про інтереси і вподобання українських підлітків, про їхні плани на майбутнє. Ви зможете з легкістю розповісти німецькою багато цікавого про свою Батьківщину. «Мистецтво», «Традиції харчування», «Засоби масової інформації» — інші цікаві теми, які ви вивчатимете цього року.

Цей підручник допоможе вам почуватися впевнено у світі німецької мови та культури, поповнити свої знання німецької мови та успішно використовувати їх у реальному спілкуванні. Як і попередні видання, він є складовою частиною навчально-методичного комплекту, до якого входять також робочий і тестовий зошити, книга для читання та аудіозаписи. Окрім того, на сайті видавництва ви знайдете додаткові інтерактивні завдання, що допоможуть вам розширити словниковий запас, потренуватися в читанні й аудіюванні, перевірити за допомогою онлайн-тестів свої успіхи в опануванні німецької мови.

Маємо сподівання, що з цим підручником навчання німецької мови буде цікавим та ефективним і цього року ви досягнете нових вершин.

Бажаємо успіхів!

 

pdf.png pick_nimetska_mova_11_sotnikova.pdf HOT
Дата 24.07.2019 15:17:21 Размер файла 14 MB Скачать 1 481

Похожие материалы (по тегу)