Зарубіжна література

11 клас Просмотров: 604
Купить
Зарубіжна література. Підручник для 11 класу закладів загальної середньої освіти. (Рівень стандарту)

• Автор:  
• Видавництво: "Сиция"
• Рік видання: 2019
• Сторінок: 256
• Формат файлу: pdf

 

Дорогі юні друзі!

 

Ви саме в такому віці, коли людина осмислює своє місце у світі, шукає моральні орієнтири, обирає для себе приклади, всерйоз замислюється над вічними питаннями: що таке ідобро і зло, у чому сенс життя, як досягнути того, чого прагнеш. Тут у пригоді може стати художня література. Навчальна книга допоможе вам зорієнтуватися в її світі, підкаже, як вести діалог з автором, сперечатися й знаходити аргументи для дискусії, адже аналіз художніх творів розвиває мислення і допомагає утвердитися у власній думці.

Підручник запропонує ті необхідні знання й відомості, без яких неможливо вважати себе культурною людиною. Він спонукатиме вас до власної оцінки художніх явищ, адже кожний твір мистецтва залишає безкінечну можливість інтерпретацій. Отже, читаємо зацікавлено, із задоволенням, замислюємося, ознайомлюємося з висновками фахівців - і робимо власні.

Книжка складається з розділів і параграфів, присвячених різним епохам і програмовим художнім творам. Уривки із творів пропонуються вашій увазі в найкращих українських перекладах. Деякі з них уміщено також мовою оригіналу. Кращі українські переклади програмових текстів (в уривках або повністю) ви зможете прочитати у хрестоматії.

 

pdf.png pick_zarubizhna_literatura_11_kadobyanska.pdf
Дата 16.07.2019 21:21:55 Размер файла 15 MB Скачать 15

Похожие материалы (по тегу)