Deutsch

11 клас Просмотров: 5526
Купить
Німецька мова. Підручник для 11 класу закладів загальної середньої освіти. (7-й рік навчання, рівень стандарту)

• Автор:  
• Видавництво: "Методика Паблішинг"
• Рік видання: 2019
• Сторінок: 216
• Формат файлу: pdf

 

Любі учні та учениці!

 

Підручник, який ви тримаєте у руках, є сьомим із серії навчально-методичних комплексів для вивчення німецької мови як другої іноземної, яка допоможе вам крок за кроком оволодівати мовою і рухатися вперед для досягнення рівня А2+. Підручник для 11-го класу складається з 9 тематичних модулів. Кожний модуль ділиться на 4 блоки: А, В, С і D. Ви працюватимете з текстами, діалогами, вправами й завданнями, які допоможуть вам розвивати й вдосконалювати навички говоріння, аудіювання, читання і письма.

Більшість письмових вправ ви виконуватимете у робочому зошиті. Тексти із завданнями до них з розділу Infobox Landeskunde цього підручника будуть і надалі знайомити вас з країнознавством держав, мову яких ви вивчаєте. Певні відомості з життя ваших однолітків з німецькомовних країн пропонують й інші тексти підручника. Розділ Grammatik auf einen Blick у кінці тематичного модуля допоможе вам самостійно опановувати граматичні явища. В короткому граматичному довіднику ви знайдете правила з прикладами.

Нові слова містяться наприкінці кожного тематичного модуля в рубриці Wortschatz: Das ist neu! Вони наведені тут за алфавітом і з прикладами, що допоможе вам краще їх запам'ятовувати. А якщо ви забудете значення якогось слова, то зможете звернутися до словника в кінці книги, де вміщено всі лексичні одиниці з цього підручника та основна лексика попередніх років навчання.

Розділ Zwischenstation після кожних двох тематичних модулів допоможе вам повторити, узагальнити й систематизувати вивчений матеріал. Матеріали цього розділу призначено для удосконалення вмінь читання, аудіювання, говоріння і письма, або ви можете використовувати їх для підготовки до іспиту.

У кінці підручника ви знайдете список основних форм неправильних дієслів німецької мови. Аудіосупровід до підручника містить записи текстів, діалогів, а також вправ і завдань для розвитку вмінь аудіювання.

Бажаємо вам успіхів у вивченні німецької мови!

 

pdf.png pick_nimetska_mova_11_basay2.pdf HOT
Дата 16.07.2019 21:20:00 Размер файла 15 MB Скачать 201

Похожие материалы (по тегу)