Інформатика

11 клас Просмотров: 8136
Купить
Інформатика. 11 клас. Підручник для середніх загальноосвітніх навчальних закладів.

• Автор:
• Видавництво: "Генеза"
• Рік видання: 2011
• Сторінок: 302
• Формат файлу: pdf

 

Шановні одинадцятикласники!

 

Уже протягом кількох років ви вивчаєте інформатику. За цей час ви ознайомилися зі значною кількістю прикладних програм, навчилися застосовувати різноманітні інформаційно-комунікаційні технології в своїй діяльності. В 11-му класі ви продовжите вивчення основ інформатики. Опануєте роботу з програмою створення комп’ютерних публікацій Microsoft Publisher і системою управління базами даних Microsoft Access 2007, навчитеся опрацьовувати мультимедійні дані та створювати відеокліпи, ознайомитеся з сучасними Інтернет-технологіями Веб 2.0. Найбільше уваги ви приділите вивченню важливих складових інформатики - алгоритмізації та програмуванню.

Підручник складається з 4 розділів, кожний з яких розділено на кілька пунктів. Вивчення кожного розділу починається з короткого вступу, в якому зазначено, про що ви дізнаєтеся під час його вивчення. Усі пункти побудовані за єдиною структурою. На початку пункту наведено кілька запитань, відповіді на які допоможуть вам пригадати вивчене раніше для кращого сприйняття нового матеріалу. У пунктах міститься теоретичний матеріал з кожної теми й опис технології опрацювання даних з використанням відповідних програмних засобів, наведено алгоритми та приклади здійснення основних способів діяльності. У кінці кожного пункту розміщено запитання для самоперевірки отриманих вами знань і перелік практичних завдань для відпрацювання навичок роботи.

Для кожного запитання й завдання визначено його рівень складності, який позначається так: ° - початковий і середній рівні; • - достатній рівень; * - високий рівень. Завдання підібрано таким чином, щоб послідовно та цілеспрямовано формувати у вас досконалі навички роботи з програмним забезпеченням, вміння самостійно розв’язувати навчальні задачі з використанням ІКТ, розвивати ваше мислення та навички індивідуальної та колективної роботи. Також у підручнику розміщено завдання 20 обов’язкових практичних робіт, результат виконання яких демонструватиме рівень засвоєння вами навчального матеріалу з певного питання.

Для полегшення сприйняття вами навчального матеріалу автори унаочнили підручник схемами, таблицями, екранними копіями, до підручника включено приклади для демонстрації основних положень інформатики. Додаткові рубрики підручника «Для тих, хто хоче знати більше», «Це цікаво знати», «Цікаві факти з історії», «Додаткові джерела інформації» допоможуть вам краще зрозуміти і глибше засвоїти основи науки. Це дає змогу використовувати підручник і для самостійного опанування матеріалу.

Автори пропонують он-лайн підтримку вивчення курсу інформатики 11-го класу на сайті www.allinf.at.ua, де вчителі та учні зможуть знайти файли-заготовки для виконання практичних завдань, додаткові матеріали до окремих тем, поспілкуватися з авторами на форумі, залишити свої відгуки та пропозиції в гостьовій книзі.

 

pdf.png pick_informatika2_11_rivkind_p.pdf
Дата 04.10.2013 15:19:00 Размер файла 11 MB Скачать 82

Похожие материалы (по тегу)