Філософія

10 клас Просмотров: 3557
Купить
Філософія. Історія філософії. Підручник для 10 класу загальноосвітніх навчальних закладів (профільний рівень).

• Автор:
• Видавництво: "Грамота"
• Рік видання: 2010
• Сторінок: 256
• Формат файлу: pdf

 

Дорогі десятикласники!

 

Ви перші, кому пощастило вчитися в школі, гімназії, ліцеї або колегіумі за тим профілем, який свідомо обрали, ідучи дорогою пізнання та визначаючись із пріоритетами на майбутнє. Здобуваючи загальну середню освіту, ви першими будете вивчати філософію, а не є свідченням того, що матимете якісну освіту. Нині наступила епоха Homo educatus - Людини освіченої, яка має виокремлюватися не тільки розумом і знаннями, а й глибиною своєї духовності, масштабом цінностей, усвідомленням відповідальності перед сучасним і майбутніми поколіннями, високою компетентністю. Саме такими людьми вам допоможуть стати найкращі взірці філософської думки.

Кожен із вас не раз розмірковував над вічними питаннями світобудови: хто я? Чому ми народжуємося й помираємо? Для чого живемо? У чому сенс нашого життя? Що являє собою світ, у якому ми живемо? Як довго існує цей світ? Пін створений чи існував завжди? Хто є творцем цього прекрасного світу? А може, світ має здатність самостворення? Хто є людина? Яким є суспільство, де ми живемо? Що таке ідеї та як вони впливають на ваше життя? Що важливіше: Духовне чи матеріальне? Відповіді на ці питання не приходять відразу. Щодо більшості з них існує багато різноманітних думок та ідей. Зрештою, кожен може мати свою думку, але нікому ще не завадило пізнавати думки інших людей і, порівнюючи їх, створювати власну модель світу.

До цього часу ви засвоювали досить конкретні навчальні предмети, так би мовити світ у фрагментах живої та неживої природи — ботаніку, зоологію, анатомію, біологію, фізику, хімію, географію, а також пізнавали духовний світ людини завдяки мові, етиці, мистецтву, літературі, історії, праву. Настав час, коли з окремих фрагментів мозаїки необхідно скласти цілісну картину й побачити не тільки конкретні речі та закони, а й найзагальніші, що дають можливість охопити величну єдність усієї різноманітності світобудови.

 

pdf.png pick_filosofiya_10_ognevyuk.pdf
Дата 01.12.2013 20:35:00 Размер файла 34 MB Скачать 64

Похожие материалы (по тегу)