Основи правознавства

10 клас Просмотров: 2376
Купить
Основи правознавства. Підручник для 10 класу спеціальних закладів загальної середньої освіти (F 70).

• Автор:  
• Видавництво: "Букрек"
• Рік видання: 2019
• Сторінок: 200
• Формат файлу: pdf

 

Дорогі друзі!

 

10-му класі ви починаєте вивчення навчального курсу "Основи правознавства". Він допоможе дізнатися про ваші права й обов'язки, сприятиме формуванню уявлень про структуру державної влади в Україні, компетенції законодавчої, виконавчої та судової гілок влади, повноваження правоохоронних органів, функції Збройних сил України, права й обов'язки найманого працівника та роботодавця, шлюбні стосунки й умови позбавлення батьківських прав, адміністративну та кримінальну відповідальність дорослих і неповнолітніх осіб та інше.

Підручник складається з п'яти розділів, у яких подана найважливіша інформація про державну владу України, права, свободи й обов'язки людини та громадянина України, шлюб і сім'ю, трудові відносини та юридичну відповідальність.

Тексти містять багато фотографій, схем та ілюстрацій, що домо-може краще зрозуміти навчальний матеріал. Робота з підручником передбачає певну послідовність. Зверніть увагу на назву параграфа, потім дайте відповіді на запитання перед ним. Після цього уважно читайте навчальний текст. Важлива інформація виділена жирним шрифтом і подана в рубриці "Запам'ятайте".

Зрозуміти краще Конституцію України та найбільш важливі статті з Сімейного кодексу України, Кодексу законів про працю України, Кодексу України про адміністративні правопорушення та Кримінального процесуального кодексу України вам допоможе рубрика "Буква закону".

Для перевірки знань скористайтеся запитаннями і завданнями в кінці кожного навчального блоку.

Допитливі учні знайдуть багато цікавого, опрацьовуючи інформацію з рубрики "Цікаво знати". Ці тексти не є обов'язковими до вивчення, але вони допоможуть розширити ваш світогляд, дізнатися нове про закони, звичаї й традиції інших народів.

Для повторення, систематизації та узагальнення отриманих знань і вмінь у кінці кожного розділу подані тексти під назвою "Узагальнення до розділу". Для визначення якості ваших знань запропоновані тестові завдання та практичні вправи.

Для уточнення значення раніше вивченого чи невідомого поняття звертайтеся до "Словника юридичних термінів". Він поданий у кінці підручника.

Бажаю успіхів у навчанні!

 

pdf.png pick_osnovi_pravoznavstva_10_kosenko.pdf
Дата 02.05.2020 17:50:27 Размер файла 11 MB Скачать 33

Похожие материалы (по тегу)