Історія: Україна і світ

10 клас Просмотров: 9692
Купить
Історія: Україна і світ. Підручник для 10 класу закладів загальної середньої освіти. (Інтегрований курс. Рівень стандарту)

• Автор:  
• Видавництво: "Ранок"
• Рік видання: 2018
• Сторінок: 256
• Формат файлу: pdf

 

Шановні десятикласники і десятикласниці!

 

У 10 класі ви продовжите вивчати історію України та всесвітню історію, але цього року ці два предмети було об’єднано в один інтегрований курс. Ви ознайомитеся з подіями історії України в контексті світової історії першої половини — середини XX ст., тобто періоду, який охоплює події від початку Першої світової війни до закінчення Другої світової війни. Перевага інтегрованого курсу полягає в тому, що вам не доведеться працювати за двома підручниками, матеріал у яких часто дублюється. Ви зможете простежити залежність історії України від світових процесів, знайти спільні й відмінні риси між ними.

Перш ніж розпочати роботу з підручником, необхідно ознайомитися із його структурними особливостями. Весь навчальний матеріал розподілено на шість розділів, кожен із яких має окремі частини — параграфи. На початку кожного параграфа визначено його мету: ви дізнаєтесь, про що в ньому йтиметься та які знання ви здобудете. Нижче на полях ви знайдете перелік основних дат за темою. Тлумачення нових термінів і понять також наведено на полях підручника.

Важливу роль у розумінні подій мають історичні документи, ілюстрації, картосхеми, таблиці та схеми, що підібрані за темами параграфів. Опрацюйте їх та дайте відповіді на запитання до цих джерел. Крім того, у підручнику є багато додаткової інформації, яка містить відомості про видатних історичних осіб і цікаві факти про події, що розглядаються.
Наприкінці параграфів розміщено запитання та завдання до теми. Ви зможете здійснити самоперевірку та з’ясувати, чи добре ви запам’ятали вивчений матеріал, а також осмислити прочитане, розвинути свої навчальні вміння (складати історичний портрет, есе тощо). Деякі завдання передбачають роботу в групах.

До підручника було розроблено електронний освітній ресурс interactive.ranok.com.ua. Він містить документи із запитаннями до них, цікаву додаткову інформацію й тестові завдання до розділів, які можна виконати в режимі онлайн. Також ви знайдете тут розробки практичних занять, мета яких — допомогти краще засвоїти вже здобуті знання, розвинути вміння, сформувати власне ставлення до певних історичних подій. Такі уроки переважно розраховані на роботу в групах.

 

pdf.png pick_istoriya_ukraina_i_svit_10_gisem.pdf HOT
Дата 19.03.2019 22:04:32 Размер файла 25 MB Скачать 1 703

Похожие материалы (по тегу)