Інформатика

10 клас Просмотров: 15287
Купить
Інформатика. Підручник для 10 (11) класу закладів загальної середньої освіти. (Рівень стандарту)

• Автор:
• Видавництво: "Генеза"
• Рік видання: 2018
• Сторінок: 144
• Формат файлу: pdf

 

Шановні старшокласниці та старшокласники!

 

Уже протягом кількох років ви вивчаєте інформатику. За цей час ви ознайомилися зі значною кількістю системних і прикладних програм, навчилися застосовувати різноманітні інформаційні технології у своїй діяльності. У 10-11-му класах ви продовжите вивчати основи інформатики.

На уроках інформатики ви повторите основні поняття інформатики, а також більш глибоко їх вивчите, навчитеся створювати бази даних з використанням системи керування базами даних, удосконалите свої навички безпечної роботи з матеріалами Інтернету, ознайомитеся з можливостями, які надає Інтернет для самостійного навчання, та як з використанням комп’ютерних мереж громадянин України може брати участь в управлінні країною.

З високою ймовірністю в майбутній професійній діяльності ви будете здійснювати моделювання різноманітних процесів та об’єктів, виконувати статистичне опрацювання даних і подавати результати опрацювання з використанням інфографіки, класти гроші на банківські депозити або брати певні суми у кредит тощо. Основні навички здійснення цих операцій з використанням комп’ютера ви зможете набути, вивчаючи інформатику у старшій школі. І це сприятиме розвитку у вас цифрової компетентності, що стане запорукою вашої успішності у XXI ст.

Адже в сучасному інформаційному суспільстві дуже важливими стають уміння формулювати потребу в нових відомостях, ефективно шукати, критично оцінювати, структурувати та використовувати їх, створювати нові інформаційні продукти.

Виконуючи в різних програмних середовищах завдання, які запропоновано в підручнику, ви зможете підвищити рівень математичної, природничо-наукової, технічної, підприємницької, громадянської та інших компетентностей.

Навчальний матеріал підручника поділено на розділи. Кожний розділ складається з пунктів, які, у свою чергу, містять підпункти. На початку кожного пункту наведено запитання, відповіді на них полегшать розуміння та засвоєння нового матеріалу. Ці запитання позначено.

Уважно читайте матеріал, викладений у підручнику. Особливо звертайте увагу на текст, виділений напівжирним і курсивним накресленням. Це основні поняття, які потрібно запам’ятати.

Для відпрацювання практичних навичок у рубриці «Працюємо з комп’ютером» наведено тренувальні вправи з детальними алгоритмами виконання завдань.

Наприкінці кожного пункту розміщено запитання для самоконтролю у «Дайте відповіді на запитання». Рекомендуємо вам після вивчення навчального матеріалу пункту дати відповіді на них. Біля кожного запитання стоїть позначка, яка означає, що правильна відповідь на це запитання відповідає:

° — початковому й середньому рівням навчальних досягнень;
• — достатньому рівню навчальних досягнень;
* — високому рівню навчальних досягнень.

 

pdf.png pick_informatika_10_rivkind.pdf HOT
Дата 06.03.2019 18:16:08 Размер файла 10 MB Скачать 869

Похожие материалы (по тегу)