Українська мова

10 клас Просмотров: 2186
Купить
Українська мова. Підручник для 10 класу закладів загальної середньої освіти з навчанням румунською мовою. (Рівень стандарту)

• Автор:  
• Видавництво: "Світ"
• Рік видання: 2018
• Сторінок: 336
• Формат файлу: pdf

 

Любі десятикласники!

 

Схвалюємо ваше рішення продовжити поповнювати свої знання, удосконалювати вміння і здібності шляхом здобуття повної загальної середньої освіти. Десятий клас переконає Вас, що ви можете суттєво поглибити свої знання, допоможе усвідомити те, що .людина вчиться все життя для себе і своїх майбутніх дітей, а не для вчителів чи батьків, хоча всі вони прагнуть пишатися вами. На кожному уроці хтось із вас уголос або подумки скаже: “Евріка! І як я міг це забути?”

У десятому класі ви закріпите свої знання усної і писемної державної мови, легше переходитимите з рідної румунської на державну українську і навпаки, вправніше перекладатимете тексти різних жанрів і творитимите власні.

Ви довідаєтесь про нові джерела і способи набуття життєво важливих компетентностей: інформаційно-комунікативних, соціальних і громадянських, ініціативності і підприємливості в природничих науках і технологіях тощо.

Бажаємо вам відчути задоволення від того, що з кожним днем ви стаєте освіченітттими і грамотні тими, цікавими співрозмовниками і свідомими громадянами своєї держави. Ви будете її гордістю.

Творчого вам натхнення і вагомих успіхів!

 

pdf.png pick_ukrainska_mova_ro_10_babitch.pdf
Дата 18.11.2018 20:18:36 Размер файла 15 MB Скачать 19

Похожие материалы (по тегу)