Deutsch

10 клас Просмотров: 4907
Купить
Німецька мова. Підручник для 10 класу закладів загальної середньої освіти. (6-й рік навчання, рівень стандарту)

• Автор:  
• Видавництво: "Методика Паблішинг"
• Рік видання: 2018
• Сторінок: 200
• Формат файлу: pdf

 

Любі друзі!

 

Підручник, який ви тримаєте у руках, є шостим з серії навчально-методичних комплексів «Паралелі» для вивчення німецької мови як другої іноземної, яка допоможе вам крок за кроком оволодівати мовою і рухатися вперед для досягнення рівня А2+.

Підручник «Паралелі» для 10-го класу складається з 7 тематичних модулів. Кожний модуль ділиться на 4 блоки: А, В, С і D.

Ви працюватимете з текстами, діалогами, вправами й завданнями, які допоможуть вам розвивати й вдосконалювати навички говоріння, аудіювання, читання і письма. Більшість письмових вправ ви виконуватимете у робочому зошиті.

Тексти із завданнями до них з розділу Infobox Landeskunde цього підручника будуть і надалі знайомити вас з країнознавством держав, мову яких ви вивчаєте. Певні відомості з життя ваших однолітків з німецькомовних країн пропонують й інші тексти підручника.

Розділ Grammatik auf einen Blick у кінці кожного тематичного модуля допоможе вам самостійно опановувати граматичні явища. В короткому граматичному довіднику ви знайдете правила з прикладами.

Нові слова містяться наприкінці кожного тематичного модуля в рубриці Wortschatz: Das ist neu! Вони наведені тут за алфавітом і з прикладами, що допоможе вам краще їх запам'ятовувати. А якщо ви забудете значення якогось слова, то зможете звернутися до словника в кінці книги, де вміщено всі лексичні одиниці з цього підручника та основна лексика попередніх років навчання.

Розділ Zwischenstation після кожних двох тематичних модулів допоможе вам повторити, узагальнити й систематизувати вивчений матеріал. Матеріали цього розділу призначено для удосконалення вмінь читання, аудіювання, говоріння і письма, або ви можете використовувати їх для підготовки до іспиту.

У кінці підручника ви знайдете список основних форм неправильних дієслів німецької мови.

 

pdf.png pick_nimetska_mova_10_basay.pdf HOT
Дата 18.10.2018 20:52:56 Размер файла 14 MB Скачать 150

Похожие материалы (по тегу)