Зарубіжна література

10 клас Просмотров: 1927
Купить
Зарубіжна література. Підручник для 10 класу закладів загальної середньої освіти. (Рівень стандарту)

• Автор:  
• Видавництво: "Сиция"
• Рік видання: 2018
• Сторінок: 256
• Формат файлу: pdf

 

Дорогі юні друзі!

 

Цього року ви продовжуватимете вивчати предмет Зарубіжна література. Ви будете розглядати художні твори вже відомих вам авторів світового рівня, ознайомитеся з новими іменами майстрів мистецтва слова.

Оскільки ви вже багато прочитали художніх творів, то зможете по-новому осмислити відомі вам поняття про національні літератури, напрями, течії, жанри і стилі, гцо допоможуть вам зрозуміти, як розвивалося мистецтво слова, які цінності переважали в різні культурні епохи та які з них не втратили своєї актуальності для сучасного читача.

У статтях підручника розглядаються класичні твори художньої літератури доби Античності, Середньовіччя, Відродження, Нового часу, сучасної літератури. Як ви вже знаєте, у художніх творах письменники розкривають актуальні теми, порушують злободенні проблеми. їхнє критичне осмислення допоможе вам визначитися з тими орієнтирами, які важливі для гармонійного життя в сучасному суспільстві.

Книжка побудована таким чином, що кожен розділ складається з параграфів, присвячених програмовим художнім творам. Поетичні твори пропонуються вашій увазі в найкращих українських перекладах. Деякі з них уміщено також мовою оригіналу. Кращі українські переклади програмових прозових текстів (в уривках або повністю) ви зможете прочитати у хрестоматії.

 

pdf.png pick_zarubizhna_literatura_10_kadobyanska.pdf
Дата 25.09.2018 21:39:03 Размер файла 16 MB Скачать 40

Похожие материалы (по тегу)