Українська література

10 клас Просмотров: 4229
Купить
Українська література. Підручник для 10 класу закладів загальної середньої освіти. (Рівень стандарту)

• Автор:  
• Видавництво: "Педагогічна думка"
• Рік видання: 2018
• Сторінок: 192
• Формат файлу: pdf

 

Шановні друзі-читачі!

 

Ви вже десятикласники. За роки навчання чимало прочитано, відчуто, передумано — кожен твір залишав у душі свій неповторний слід.

Мандруючи дорогами літератури, ви відкривали і вчилися розуміти світ і себе, шукали своє місце у світі. Помічником був підручник із літератури.

Далі підемо разом. Ми, автори підручника, також читачі. Ми вболіваємо, хвилюємося, захоплюємося. Любимо різних героїв і різні книжки, серед яких є любовні романи, поезія, психологічні детективи. Читацький досвід надає перевагу лише в одному: спромозі розгледіти в тексті деталі, які одразу й не помітні, але дуже важливі для розкриття авторського задуму, зрозуміти, як вибудуваний текст, побачити його в контексті інших літератур і творів мистецтва, а значить — відчути щонайбільшу насолоду від читання.

Ми хочемо поділитися цими знаннями й уміннями, щоб і ви насолоджувалися читанням. І це — одне з найперших наших завдань! Інші — не менш цікаві, захопливі: допомогти скласти з окремих творів цілісну картину розвитку української літератури.

Історія вітчизняного письменства має постати перед вами не як хронологічна таблиця з переліком імен, дат, подій, героїв, а як відображення пошуку людиною іншого часу відповіді на свої, не менш актуальні, ніж сьогодні, питання, віднайдення митцем художніх засобів, здатних передати процес пошуку.

Ви також шукаєте, тож маємо надію, що набутий досвід допоможе вам. А це залежить від сформованості читацьких умінь.

Тому цей підручник не лише про розвиток і творення літератури, а й про те, як читати художній твір.

 

pdf.png pick_ukrainska_literatura_10_fasolya.pdf
Дата 19.09.2018 17:47:28 Размер файла 9 MB Скачать 35

Похожие материалы (по тегу)