Художня культура

10 клас Просмотров: 4400
Купить
Художня культура. 10 клас. Підручник для загальноосвітніх навчальних закладів. Рівень стандарту. Академічний рівень.

• Автор:
• Видавництво: "Літера ЛТД"
• Рік видання: 2010
• Сторінок: 176
• Формат файлу: pdf

 

Любі дівчата і хлопці!

 

Минулого року ви розпочали вивчати курс «Художня культура», який продовжив ваше знайомство з чарівним світом мистецтва.

У цьому році ви вивчатимете художню культуру України. Наш народ зберігає велику кількість пам’яток матеріальної і духовної культури, які посідають гідне місце серед культурних надбань усього світу. Ви вирушите в дивовижний світ неперевершених цінностей, які є досягненнями різних періодів історії культури України від найдавніших часів до сучасності.

Від того, наскільки збережені мистецькі надбання минулих поколінь, залежить культурний рівень і творчий потенціал поколінь наступних. Тому кожен із нас має плекати й оберігати творчу спадщину свого народу як основу його духовної культури.

Підручник складається з чотирьох розділів, відповідно до періодів, на які зазвичай поділяють історію становлення української культури. Тому при вивченні предмета вам знадобляться знання, які ви отримали в галузі історії України, образотворчого та музичного мистецтв, літератури. Працюючи з матеріалом підручника, ви навчитеся аналізувати й оцінювати твори, знаходити в них ознаки певного художнього стилю, культурної доби. А змістовні творчі завдання допоможуть вам випробувати себе в ролі митців та мистецтвознавців.

Художня культура України — одна з найкоштовніших перлин скарбниці світового мистецва. Тож пам’ятайте: ви — громадяни незалежної України, спадкоємці давньої та надзвичайно багатої культури.

 

pdf.png pick_hudozhnia_kultura_10_klimova_p.pdf
Дата 25.09.2013 12:40:00 Размер файла 12 MB Скачать 38

Похожие материалы (по тегу)