Географія

10 клас Просмотров: 4823
Купить
Географія. Підручник для 10 класу загальноосвітніх навчальних закладів. Рівень стандарту, академічний рівень.

• Автор:
• Видавництво: "Генеза"
• Рік видання: 2010
• Сторінок: 304
• Формат файлу: pdf

 

Шановні друзі!

 

Ви стали помітно дорослішими, а коло ваших інтересів - ширшим і глибшим. Однак разом із вами дорослішим і глибшим став і довколишній світ, зокрема і світ географії!

Погортайте підручник, який ви зараз тримаєте в руках, і ви побачите, що його сторінки наповнені дорослими турботами про нагальні проблеми сьогодення. На зміну красномовним описам прийшли аналітичні огляди, на зміну прогулянкам "у природу" - копітка праця зі статистичними матеріалами, а незабутні враження від красот довкілля змінилися на неприховане занепокоєння та турботу про їхнє збереження.

Як відрізняється життя дорослих від дитинства, так само різниться підручник, який ви щойно взяли в руки, від своїх попередників. І річ не лише в появі іншої назви курсу - "Економічна і соціальна географія світу". Річ у тім, що цей підручник допоможе вам тримати руку на пульсі найважливіших викликів суспільного життя - економіки, науки, глобальних проблем.

Утім навіть тим, хто завдяки попереднім курсам географії добре підготувався до сприйняття нових знань, одразу нелегко буде проникнути в суть питань, які вивчає "Економічна і соціальна географія світу". Тому, пригадавши прислів’я "Повторення - основа навчання", скористайтеся Вступом і ще раз повторіть і закріпіть набуті раніше знання. Йдеться насамперед про предмет соціально-економічної географії, джерела географічних знань, методи географічних досліджень. Крім того, для вас відкриються яові імена серед видатних учених економгеографів.

Увесь інший матеріал підручника розбитий на два розділи. У першому дано загальну економіко-географічну характеристику світу. Тут ви зможете зазирнути у своєрідне дзеркало політичної ситуації - політичну карту світу, відкривши для себе різноманіття форм державного правління і державного устрою. Ви також зможете зрозуміти проблеми народонаселення світу, усвідомити, наскільки багате людство на природні ресурси, і дізнатися про загальні закономірності світового господарства. 

 

pdf.png pick_geografiya_10_pestushko_p.pdf
Дата 25.09.2013 12:09:00 Размер файла 26 MB Скачать 70

Похожие материалы (по тегу)