Біологія

10 клас Просмотров: 5157
Купить
Біологія. 10 клас. Підручник для загальноосвітніх навчальних закладів. Рівень стандарту, академічний рівань.

• Автор:
• Видавництво: "Ранок"
• Рік видання: 2010
• Сторінок: 256
• Формат файлу: pdf

 

Шановні друзі!

 

Ви починаєте вивчати курс «Загальна біологія», у якому ознайомитеся з молекулярним, клітинним і організмовим рівнями організації живої природи, особливостями живих систем, навчитеся проводити деякі біохімічні досліди і розв’язувати задачі з молекулярної біології. Це допоможе вам зрозуміти, чому саме біологічні науки є теоретичною основою медицини, агрономії, тваринництва, а також усіх галузей виробництва, які пов’язані з живими організмами.

Як працювати з підручником:

Підручник призначений для роботи за чинною програмою рівня стандарту й академічного рівня. Матеріал підручника поділено на розділи, теми й параграфи.

На початку кожної теми наведено перелік ключових питань, які розглядатимуться у відповідних параграфах. Закінчується тема завданнями для проектної і групової роботи, наведено також план її виконання. У кінці кожного розділу пропонуються тести для перевірки знань.

Кожен параграф, крім основного тексту, має такі рубрики: «Опорні точки» (висновки), «Пригадайте», «Дізнайтеся більше», «Наука — практиці». Усі вони дадуть можливість краще зрозуміти й запам’ятати новий матеріал. Якщо біля назви параграфа чи якоїсь його частини стоїть знак «*», то це означає, що цей матеріал є обов’язковим для вивчення лише за програмою академічного рівня. Для навчання за програмою рівня стандарту такий матеріал не є обов’язковим, у цьому випадку він може використовуватися як додатковий матеріал для поглибленого вивчення.

Після параграфа наведено запитання для контролю і самоконтролю та лабораторні й практичні роботи. Завдання, що помічені знаком « », є завданнями достатнього рівня складності, знаком « » — високого рівня складності. Завдання без умовних позначок є завданнями початкового й середнього рівня складності.

Для швидкого пошуку інформації у підручнику можна скористатися алфавітним покажчиком, наведеним у кінці книги.

Успіхів вам у пізнанні таємниць живої природи та творчого і приємного навчання!

 

pdf.png pick_biologiya_10_taglina.pdf
Дата 25.09.2013 12:07:00 Размер файла 8 MB Скачать 56

Похожие материалы (по тегу)