Геометрія

Опубликовано в 10 клас   |   Просмотрено 2829 раз
Оцените учебник!
(2 голосов)
| Купить
Геометрія
Геометрія. 10 клас. Підручник для загальноосвітніх навчальних закладів. Академічний рівень.

• Автор:
• Видавництво: "Генеза"
• Рік видання: 2010
• Сторінок: 254
• Формат файлу: pdf

 

Шановний старшокласнику!

 

Науково-технічний прогрес досить стрімко змінює характер іс­нуючих професій і приводить до появи нових, які більшою мірою ви­магають уважності, кмітливості та швидкості реакції працюючих. Отже, найважливішим завданням, навчання стає виховання логіки мислення, засвоєння загальних методів наукового дослідження.
Звичайно, розв’язання цієї проблеми значною мірою залежить від стану засвоєння математики. Тому математика - базова дисципліна. Вона - основа для успішного вивчення і засвоєння багатьох спеціаль­них дисциплін у різних галузях.
Пропонуємо тобі новий підручник «Геометрія. 10 клас» академіч­ного рівня, який містить навчально-практичний матеріал вивчення навколишнього світу, адже геометрія як наука - один із специфічних засобів його відображення.
Ти вже знаєш, що шкільний курс геометрії розділено на 2 части­ни: планіметрію та стереометрію. Цей підручник є початком вивчен­ня стереометрії - науки, яка вивчає фігури та їхні властивості в про­сторі. Він складається із 7 модулів, структура яких є такою: назва модуля, його короткий зміст і характеристика цілей вивчення; ви­клад теоретичного матеріалу зі зразками розв’язання; вправи, скла­дені відповідно до чотирьох рівнів складності; задачі прикладного змісту; історичний матеріал у рубриці «З літопису геометрії»; запи­тання для самоконтролю; тест для самоконтролю.
Зразки розв’язання задач мають додаткове пояснення у формі «Чому саме так?». Це допоможе тобі орієнтуватися в змісті задачі та вибирати спосіб її розв’язування.

 

pick_geometriya_10_bilyanina_p.pdf
Дата 25.09.2013 12:19:00 Размер файла 8 MB Скачать 50

Похожие материалы (по тегу)

Геометрія
Геометрія
Геометрія
Геометрія
Геометрія
Геометрія
Геометрія
Геометрія
Геометрія
Геометрія
Геометрія
Геометрія
Геометрія
Геометрія
Геометрія
Геометрія
Geometrie
Geometrie
Geometria
Geometria
Geometrie
Geometrie
Mértan
Mértan