Алгебра

10 клас Просмотров: 7986
Купить
Алгебра і початки аналізу. Підручник для 10 класу загальноосвітніх навчальних закладів. Академічний рівень.

• Автор:
• Видавництво: "Гімназія"
• Рік видання: 2010
• Сторінок: 416
• Формат файлу: pdf

 

Передмова для учнів.

 

Ви починаєте вивчати новий предмет «Алгебра і початий аналізу», який об’єднує матеріал кількох галузей математичної науки. Як і в курсі алгебри, значну увагу буде приділено перетворенням виразів, розв’язуванню рівнянь, нерівностей та їх систем і розгляду властивостей функцій. Поряд із розв’язуванням знайомих задач, пов’язаних з многочленами, раціональними дробами, степенями і коренями, у 10 класі буде розглянуто нові види функцій: степеневі й тригонометричні та відповідні рівняння і нерівності.
Принципово нову частину курсу - початки аналізу - буде розгля­нуто в 11 класі. Математичний аналіз (або просто аналіз) - галузь математики, що сформувалася у XVIII ст. і відіграла значну роль у роз­витку природознавства: з’явився потужний, достатньо універсальний ме­тод дослідження функцій, які використовуються під час розв’язування різноманітних прикладних задач.
Кілька зауважень про те, як користуватися підручником.
Систему навчального матеріалу підручника з кожної теми подано за двома рівнями. Основний матеріал наведено в параграфах, номери яких позначено синім кольором. Додатковий матеріал (номери пара­графів позначено сірим кольором) призначений для оволодіння темою на більш глибокому рівні (наприклад, для виконання складніших за­вдань з алгебри і початків аналізу зовнішнього незалежного оцінювання з математики). Учні можуть опановувати його як самостійно, так і під керівництвом учителя.

 

pdf.png pick_algebra_akadem_10_nelin_p2.pdf HOT
Дата 25.09.2013 12:06:00 Размер файла 14 MB Скачать 222

Похожие материалы (по тегу)