Deutsch

1 клас Просмотров: 4273
Купить
Німецька мова. Підручник для 1 класу загальноосвітніх навчальних закладів.

• Автор:
• Видавництво: "Грамота"
• Рік видання: 2012
• Сторінок: 120
• Формат файлу: pdf

 

Дорогі друзі!

 

Ви розпочинаєте вивчати нову для вас мову — німецьку. У світі цією мовою розмовляють дуже багато людей. І ваші нові друзі — лялька Міа, братик Макс і сестричка Алекс, киця Кітті та мишка Міккі, — з якими ви познайомитеся на сторінках підручника, також розмовляють німецькою.

Разом із ними ви навчитеся вітатися, прощатися, знайомитися, гратися, розповідати про свою сім'ю, розваги, іграшки та шкільні речі, а також вивчите німецьку абетку, навчитеся лічити, читати й писати.

Із шести розділів підручника ви дізнаєтеся багато нового й цікавого. На вас чекають веселі ігри, пісні, вірші та римування, з якими легко запам’ятовувати нові слова. А щоб навчитися вимовляти їх правильно, ви будете слухати диск із записами, який також входить до навчально-методичного комплекту,, Deutsch“. У робочому зошиті ви будете розфарбовувати малюнки, писати букви та виконувати цікаві вправи. Наприкінці кожного розділу подано захоплюючі уроки-ігри, уроки-змагання та уроки-майстрування під назвою „Viel Spaß!“.

Сподіваємося, що вам сподобається та буде корисним словничок із малюнками наприкінці підручника.

Не забувайте розповідати кожного разу своїм рідним, про що ви дізналися на уроці. Можливо, вони також захочуть вивчати німецьку мову разом із вами.

 

pdf.png pick_nimetska_mova_1_parshikova.pdf
Дата 04.05.2015 15:44:00 Размер файла 4.64 MB Скачать 80

Похожие материалы (по тегу)