Гра по-новому, навчання по-іншому

1 клас Просмотров: 3944
Купить
Гра по-новому, навчання по-іншому. Методичний посібник.

• Автор:  
• Видавництво: "The LEGO Foundation"
• Рік видання: 2018
• Сторінок: 44
• Формат файлу: pdf

 

Навчання через гру

 

Гра для дітей - це спосіб пізнання світу. У грі діти розвивають важливі компетентності, які будуть їм необхідні протягом усього життя. Стаючи частиною гри, дитина повністю занурюється у процес, бере на себе відповідальність, стає цілеспрямованою, почувається комфортно, радісно, а головне — має можливість ініціювати діяльність і розвивати власну ідею, активно взаємодіяти з іншими учасниками гри і в такий спосіб навчатися. І як результат - діти, які розвиваються через ігровий досвід, мають добре розвинені навички спілкування, командної роботи, вміння генерувати нові ідеї, проявляти ініціативу, критично мислити та оперувати інформацією.

Пізнавати, вивчати та розуміти світ навколо через гру та дію на власному досвіді набагато цікавіше, ніж просто отримувати теоретичну інформацію про нього. Коли діти навчаються через гру, вони - вмотивовані, з упевненістю намагаються вирішити складні завдання, експериментують, досліджують, ставлять запитання, творчо мислять, створюють щось нове, а що найголовніше — не бояться помилитися, бо у грі завжди можна спробувати знову і знову.

Важливими елементами навчання є “що” діти вивчають і “де” вони це роблять, проте, у навчанні через гру ключовим є “як” вони навчаються, яким чином набувають нових навичок та у який спосіб розвивають уміння.

 

pdf.png pick_gra_po_novomu_1_lego1.pdf HOT
Дата 28.10.2018 12:30:37 Размер файла 3 MB Скачать 114

Похожие материалы (по тегу)