English

1 клас Просмотров: 8569
Купить
Англійська мова. Підручник для 1 класу закладів загальної середньої освіти.

• Автор:  
• Видавництво: "Грамота"
• Рік видання: 2018
• Сторінок: 128
• Формат файлу: pdf

 

Дорогі друзі!

 

Ви тримаєте в руках незвичайну книжку — підручник з англійської мови. Це ваш ключик до вивчення мови, якою розмовляють понад 360 мільйонів осіб.Ви тримаєте в руках незвичайну книжку — підручник з англійської мови. Це ваш ключик до вивчення мови, якою розмовляють понад 360 мільйонів осіб.

Герої підручника — однокласники Данило, Енн, Макс і Софія. Софія — дівчинка з особливими потребами. Діти із задоволенням вивчають англійську мову. Разом з ними ви навчитеся вітатися, знайомитися, запитувати про самопочуття, розповідати про свою родину, називати й описувати те, що вас оточує, — речі, іграшки, одяг, їжу, домашніх тварин, квіти та пташок. Також ви зможете розрізняти вивіски на вулиці та цінники в магазинах, складати план творчих справ на тиждень, просте меню, вітати рідних і друзів із святами та запрошувати їх на сімейний обід, висловлювати свої почуття.

Навчатися набагато легше й цікавіше у формі гри. Тому в підручнику ви знайдете веселі пісні, ритмічні чанти та ознайомитеся із творчими завданнями, які будете виконувати разом з друзями.

Усі вірші, пісні й чанти озвучені. Це допоможе вам навчитися говорити, як справжні носії мови! Активуйте QR-код біля вправи, слухайте діалоги, чанти, пісні та повторюйте їх разом з друзями й рідними. Чим більше ви повторюєте, тим кращою стає ваша вимова!

Оволодівши англійською мовою, ви зможете порозумітися з людьми в будь-якій країні, наприклад під час подорожі з батьками. Вам буде легше знаходити й використовувати цікаву інформацію в Інтернеті. Адже для тих, хто знає англійську, не існує кордонів.

Сподіваємося, що вивчення англійської мови стане для вас цікавим і захопливим. Успіхів вам!

 

pdf.png pick_angliyska_mova_1_belyaeva.pdf HOT
Дата 04.09.2018 20:09:00 Размер файла 23.39 MB Скачать 746

Похожие материалы (по тегу)