Інформатика

Оцінити підручник:
5,0 1
Інформатика 10 клас Морзе Вембер Кузьмінська 2009

Інформатика. Підручник для 9 класу загальноосвітніх навчальних закладів.

  • Автор: Н.В.Морзе, В.П.Вембер, О.Г.Кузьмінська
  • Видавництво: "Школяр"
  • Рік видання: 2009
  • Сторінок: 344
  • Формат файлу: pdf

Дорогі дев’ятикласники!

 

Ви тримаєте в руках новий підручник. Сподіваємося, що ви із задоволенням навчатиметеся за ним і дізнаєтеся чимало корисного і цікавого!

Підручник має особливості: для кожного уроку виділено окрему тему. Зміст теми викладено у відповідях на запитання, з переліком яких можна ознайомитися на початку теми. Крім того, у підручнику містяться практичні та лабораторні роботи, які мають виконуватися на комп’ютері, а результати зберігатися в спеціальній структурі папок.

Кожний урок складається з основного та додаткового матеріалу («Поглиблюємо знання»), що поділяється на теоретичну та практичну частини: «Вивчаємо» та «Діємо». Радимо вам спочатку ознайомитися з теорією («Вивчаємо»), а потім послідовно, крок за кроком, виконувати запропоновані вправи («Діємо») на основі файлів-заготовок, що містяться на компакт-диску до підручника.

У кінці кожного уроку містяться запитання та завдання в рубриках: «Обговорюємо» та «Працюємо в парах». Виконати їх можна самостійно або в парах чи групах. Перевіряти знання один одного легше в парах.

Переходити до рубрики «Працюємо самостійно» слід за умов відпрацювання на комп’ютері практичних вправ рубрики «Діємо». Завдання в рубриках «Працюємо самостійно» та «Працюємо в парах» різнорівневі — від найпростіших (група А) до складніших (групи В та С).

Рубрика «Досліджуємо» — для допитливих, тих, хто хоче більше дізнатися про методи та засоби інформатики; навчитися самостійно опановувати нові комп’ютерні технології та програми; розв’язувати за допомогою них практичні, навчальні та наукові завдання.

У сучасному інформаційному суспільстві важко досягти успіху не лише без знань, а й без умінь працювати над проектом творчо, в команді. Саме тому в підручнику пропонується для виконання навчальний проект «Подорожуємо Україною!». Він допоможе вам дізнатися більше про свою Батьківщину.

 

pick_informatika_9_morze.pdf
16 MB
28

Схожі матеріали