Українська мова

Оцінити підручник:
5,0 2
Українська мова 9 клас Заболотний Заболотний 2022

Українська мова. Підручник для 9 класу закладів загальної середньої освіти.

  • Автор: В.В.Заболотний, О.В.Заболотний
  • Видавництво: "Генеза"
  • Рік видання: 2022
  • Сторінок: 274
  • Формат файлу: pdf

 

Шановні дев'ятикласники та дев'ятикласниці!

 

Раді зустрітися з вами на сторінках цього підручника й запросити продовжити мандрівку одним із найбільших розділів мовознавства - «СИНТАКСИСОМ». Минулого навчального року ви ознайомилися зі словосполученням, членами речення та простим реченням, а тепер дізнаєтеся багато нового про синтаксичні одиниці «вищого рівня», зокрема пряму й непряму мову, різні види складних речень.

До речі, якщо ви розпочинатимете опрацювання кожного параграфа зі вступного завдання дослідницького характеру, то зможете не лише отримувати знання в готовому вигляді, а й відкривати їх для себе самостійно. Погодьтеся, це набагато цікавіше.

Теоретичний матеріал у параграфах поділено на частини із зазначенням ключових понять, а деякі відомості оформлено у вигляді таблиць і схем, що значно полегшуватиме сприйняття, опрацювання та запам’ятовування інформації. Положення, у яких найчастіше припускаються помилок, подано з позначкою «Зверніть увагу!». Наприкінці кожного розділу виокремлено блоки узагальнення вивченого, у яких містяться завдання для самоперевірки й самооцінки, що допоможуть підготуватися до контрольної роботи.

Сподіваємося, вам сподобаються вправи з позначками «Попрацюйте в парах», «Два - чотири - усі разом», «Коло думок», «Поспілкуйтеся». їх виконують колективно й за окремими правилами, ознайомитися з якими можна в додатках наприкінці підручника. Також на вас чекають пізнавальні рубрики «Культура мовлення» та «Для вас, допитливі» . А у вільний час пропонуємо завітати до рубрики «Моя сторінка», де міститься багато цікавої інформації. Вивчаючи великі теми, ви зможете взяти участь у виконанні групових проектів, які допоможуть як поглибити ваші знання, так і розвинути творчі здібності.

Надійними помічниками на шляху здобуття знань стануть запропоновані в підручнику словнички, поради щодо виконання певних видів завдань, скорочені відповіді до вправ. Радимо також, щоб у вас під рукою завжди були різні словники: тлумачний, орфографічний, словник синонімів тощо.

Вивчаймо українську мову, любімо її, плекаймо! Нехай єднає вона нас у рідній державі й у всьому світі!

Успіхів вам!

 

pick_ukrainska_mova_9_zabolotniy4.pdf
9 MB
113

Схожі матеріали