Język polski

Оцінити підручник:
5,0 1
Польська мова 9 клас Біленька-Свистович Ярмолюк 2022 (5 рік навчання, погл.)

Польська мова (5-й рік навчання). Підручник для 9 класу з поглибленим вивченням іноземних мов та закладів загальної середньої освіти.

  • Автор: Л.В.Біленька-Свистович, М.О.Ярмолюк
  • Видавництво: "Букрек"
  • Рік видання: 2022
  • Сторінок: 240
  • Формат файлу: pdf

 

Дорога подруго! Дорогий друже!

 

Ти уже знаєш, що вивчати польську мову — це захопливо, корисно і потрібно. Адже вивчення мови — це нагода більше довідатися про культуру, традиції, звичаї, відомих людей, архітектурні пам’ятки польського народу. Завдяки цьому навчальному виданню ти дізнаєшся більше не лише про Польщу, а й удосконалиш свої мовленнєві уміння й навички.

Поданий у підручнику граматичний та лексико-комунікативний матеріал є логічним продовженням раніше вивченого. Особливістю книги є велика кількість завдань, які зорієнтовані на розвиток уміння спілкуватися, висловлювати власну думку. Так автори дотримуються сучасних тенденцій у вивченні іноземної мови. Граматичний матеріал завдяки формі викладу — у вигляді таблиць і схем — легкий для засвоєння, перегукується і є органічним доповненням лексичних відомостей.

У підручнику вміщені тексти сучасних і класичних авторів на різноманітні теми. Вони допоможуть тобі краще пізнати польську літературу, розширити світогляд, сприятимуть удосконаленню мовленнєвих навичок, розширенню словникового запасу.

Бажаємо успіхів!

 

pick_polska_mova_9_bilenka2.pdf
7 MB
50

Схожі матеріали