Інформатика
Інформатика. 9 клас. Підручник для загальноосвітніх навчальних закладів.
- Автор: І.О.Завадський, І.В.Стеценко, О.М.Левченко
- Видавництво: "Видавнича група BHV"
- Рік видання: 2009
- Сторінок: 320
- Формат файлу: pdf
Дорогі діти!
Ви починаєте вивчати один з найцікавіших предметів — інформатику. Для багатьох із вас він не є зовсім новим, адже цілком імовірно, що ви вже працювали за комп’ютером: грали в ігри, виходили в Інтернет, малювали. Звичайно, вивчення інформатики не обмежується знайомством із кількома популярними програмами. Оскільки інформатика — це, по-перше, наука, так само як фізика, математика, біологія. Різниця у тому, що, скажімо, фізика пояснює закони фізичного світу, а інформатика — інформаційного. По-друге, це дуже корисна наука, адже людям, які вільно володіють сучасними інформаційними технологіями, набагато легше зробити кар’єру, їх праця цінується і оплачується вище. По-третє, інформатика — це не лише наука, а й практика. Всі теоретичні положення, що викладаються, ви відразу апробуватимете, працюючи за комп’ютером. У 9 класі ви навчитеся користуватися операційною системою Windows, шукати інформацію в Інтернеті, отримаєте навички обробки текстів за допомогою програми Word, дізнаєтеся, як діють комп’ютерні віруси, як з ними боротися, що таке архівування даних, а також оволодієте основами комп’ютерної графіки.
Щоб успішно опанувати перелічені технології, потрібно вивчити основи інформатики, що викладаються в частині І підручника. Не менш цікава частина II, де пояснюються принципи функціонування комп’ютера як електронного приладу. Власне технології роботи з програмним забезпеченням описані в частинах ІІІ-VII.
У книжці багато вправ і практичних робіт, які ви маєте виконувати за комп’ютером. Зверніть увагу на наведені в кінці кожного розділу питання для роздумів, а також на завдання для досліджень — для їх виконання вам доведеться проявити всі свої творчі здібності. Зірочками позначені завдання, складніші за інші. Кольором в тексті підручника виділені основні означення, які необхідно запам’ятати, а підказки з поясненням, що потрібно зробити на комп’ютері, аби краще засвоїти теоретичний матеріал, супроводжуються значками у вигляді смайлика? що працює за клавіатурою.
Бажаємо вам захоплюючої подорожі у світ інформатики! Сподіваємося, що гідом у цій мандрівці буде наш підручник. Він, як і справжній гід, розповість безліч цікавих історій і допоможе вам зробити вражаючі відкриття!