Français

Оцінити підручник:
3,0 3
Французька мова 9 клас Чумак Кривошеєва 2017 (5 рік навчання)

Французька мова (5-й рік навчання). Підручник для 9 класу загальноосвітніх навчальних закладів.

  • Автор: Н.П.Чумак, Т.В.Кривошеєва
  • Видавництво: "Освіта"
  • Рік видання: 2017
  • Сторінок: 224
  • Формат файлу: pdf

Любі друзі!

 

Ви продовжуєте вивчати французьку мову, шосту найпоширенішу мову у світі (після китайської, англійської, гінді, іспанської та арабської мов), мову кулінарії, моди, театру, образотворчого мистецтва, балету та архітектури. Згідно з соціологічними підрахунками, кількість франкофонів у 2050 році сягне позначки 700 мільйонів, що представлятиме 8 % світового населення проти 3 % сьогодні.

Підручник «Français 9» дасть вам можливість удосконалити вже сформовані та набути нові компетенції усного і письмового мовлення, легко та із задоволенням продовжити вивчати граматику, збагачувати словниковий запас, знайомитися з культурними особливостями та звичаями Франції.

Вивчення іноземної мови, так як і гра на музичному інструменті, потребує постійної практики. Тому автори запропонували вам багато цікавих і різноманітних вправ. Усі вправи і завдання, що запропоновано в підручнику, спрямовані на формування у вас здатності практичного використання французької мови в життєвих ситуаціях.

Для того щоб поліпшити, зробити зручним і сучасним процес вивчення французької мови, авторами підручника було запропоновано використання електронної підтримки. Вам знадобиться смартфон або планшет і підключення до мережі Інтернет. На сторінках підручника подано QR-коди, у яких зашифровано адресу веб-сторінки з електронним додатком, а саме аудіозаписом уроків. Для того, щоб скористатися QR-кодом, необхідно встановити спеціальне програмне забезпечення на смартфоні/планшеті. Наприклад, для пристроїв з операційною системою Android потрібно запустити Google Play Market та завантажити програму Powerful QR Code Scaner А+ або будь-яку аналогічну. Завантажити програми для зчитування QR-кодів для інших операційних систем допоможуть відповідні додатки: Windows Mobile — WndowsStore, iOS — iTunes.

Вивчення французької мови дасть вам можливість вийти за звичні межі буденного способу мислення, допоможе під іншим кутом поглянути на повсякденні, звичні речі, розвиватиме здатність вирішувати проблеми, а також ставати більш спритними і винахідливими, адже вивчаючи іноземну мову, ви дивним чином поєднаєте практичні дії й інтелектуальні процеси. Не секрет, що людина, яка володіє мовами, - різнобічно розвинена особистість, вільніша та впевненіша у спілкуванні з людьми, має кращу здатність до вивчення нового.

Впевнені, що вас не потрібно переконувати, що вивчення французької мови — це цікаво та корисно!

 

pick_frantsuzska_mova_9_tchumak.pdf
17 MB
227

Схожі матеріали