Українська мова

Оцінити підручник:
5,0 1
Украинский язык 8 класс Бондаренко Ярмолюк 2008

Українська мова. Підручник для 8 класу загальноосвітніх навчальних закладів з навчанням російською мовою.

  • Автор: Н.В.Бондаренко, А.В.Ярмолюк
  • Видавництво: "Освіта"
  • Рік видання: 2008
  • Сторінок: 336
  • Формат файлу: pdf

Дорогі восьмикласники!

 

В продовж цього навчального року ви поглибите свої знання з державної мови, вдосконалите мовні вміння і навички, набуті в попередніх класах.

Ви розпочнете вивчати синтаксис і пунктуацію, ознайомитеся з новими відомостями про головні й другорядні члени речення та з різновидами простих речень, навчитеся розрізняти, складати й перебудовувати їх, а отже, зможете по-різному висловлювати думку, придаючи їй досконалішої форми.

Підручник допоможе вам збагнути провідну роль мови, як найважливішого засобу пізнання і спілкування. Ви вдосконалюватимете свої перекладацькі навички, набудете вмінь переглядового читання.

Заглиблення у мову сприятиме розширенню наших інтелектуальних обріїв. Тексти різних типів, стилів і жанрів мовлення збагатять вас відомостями про видатних діячів минулого, історичні пам’ятки України, привернуть увагу до проблеми взаємин у родині і запросять до роздумів про цінність дружби.

Сторінки підручника перенесуть вас у мальовничі куточки України. Ви спробуєте розгадати таємницю озера Світязь, побуваєте в таких дивовижних місцях як Асканія-Нова, дендропарк «Софіївка» тощо.

Ви поміркуєте над тим, яким буде третє тисячоліття, які відкриття чекають нас у майбутньому, задумаєтесь над деякими загадками цивілізації.

Опановуйте українську мову — і перед вами відкриються нові можливості для саморозвитку і спілкування. Бажаємо успіхів!

 

pick_ukrainska_mova_8_bondarenko.pdf
14 MB
15

Схожі матеріали