Інформатика

Оцінити підручник:
5,0 1
Інформатика 8 клас Ривкінд Лисенко Чернікова Шакотько 2021

Інформатика. Підручник для 8 класу закладів загальної середньої освіти.

  • Автор: Й.Я.Ривкінд, Т.І.Лисенко, Л.А.Чернікова, В.В.Шакотько
  • Видавництво: "Генеза"
  • Рік видання: 2021
  • Сторінок: 256
  • Формат файлу: pdf

 

Шановні восьмикласниці та восьмикласники!

 

Ви продовжуєте вивчати цікавий і важливий предмет - Інформатику.

У попередніх класах ви вже навчилися виконувати операції з об’єктами операційної системи комп’ютера, створювати інформаційні моделі, опрацьовувати графічні, текстові, числові дані та мультимедійні презентації, листуватися, шукати відомості та колективно опрацьовувати документи в Інтернеті, складати алгоритми та програми для різних виконавців.

На уроках інформатики у 8-му класі ви розглянете кодування текстових і графічних даних, апаратне забезпечення комп’ютера та його призначення, продовжите опрацьовувати текстові та мультимедійні дані, створювати та публікувати в Інтернеті власні сайти. Ви навчитеся створювати відеофільми, опрацьовувати аудіодані, створювати проекти в середовищі програмування. І в цьому вам допоможе цей підручник.

Вміст підручника поділено на розділи. Кожний розділ складається з пунктів, які, у свою чергу, поділяються на підпункти. На початку кожного пункту наведено запитання для повторення вивченого. Відповіді на них полегшать розуміння та засвоєння нового матеріалу. Ці запитання позначено.

Уважно читайте матеріал, викладений у підручнику. Найсуттєвіше зібрано в кінці кожного пункту в окремій рубриці «Найважливіше в цьому пункті». Для відпрацювання практичних навичок у рубриці «Працюємо з комп’ютером» наведено тренувальні вправи з детальними алгоритмами виконання завдань. Цю рубрику ви зможете знайти за посиланням або за QR-кодом.

Наприкінці кожного пункту розміщено запитання для самоконтролю «Дайте відповіді на запитання». Рекомендуємо вам після вивчення навчального матеріалу пункту дати відповіді на них. Біля кожного запитання стоїть позначка, яка означає, що правильна відповідь на це запитання відповідає:

° — початковому або середньому рівням навчальних досягнень;
• — достатньому рівню навчальних досягнень;
* — високому рівню навчальних досягнень.

 

pick_informatika_8_rivkind2.pdf
6 MB
16

Схожі матеріали