Рідна мова

Оцінити підручник:
5,0 1
Рідна мова 8 клас Глазова Кузнецов 2008

Рідна мова. Підручник для 8 класу.

  • Автор: О.П.Глазова, Ю.В.Кузнецов
  • Видавництво: "Зодіак ЕКО"
  • Рік видання: 2008
  • Сторінок: 260
  • Формат файлу: pdf

Шановні восьмикласники!

 

Вивчаючи один із найважливіших розділів науки про мову — синтаксис ви подолаєте ще одну сходинку оволодіння рідною мовою.

Слово "синтаксис" у дослівному перекладі з грецької означає "побудова", "упорядкування", "устрій". У цьому розділі граматики слово розглядається у його зв'язках із іншими словами в мовленні Тож саме і в синтаксичних теренах мова вступає у взаємодію з реальною дійсністю.

Об'єднує, упорядковує та організує весь поданий у підручнику навчалний матеріал Ідея Історичної пам'яті українців. Чому? Тому що без розумілого свого минулого жоден народ у світі не може рухатись уперед. Без знання своєї Історії та поваги до неї ми не зможемо будувати гідне майбутнє.

Саме з цієї причини ми пропонуємо вам опановувати мовні закони, правила мовленнєвого спілкування, заглиблюючись у Історичну пам'ять рідного народу та спираючись на культурні здобутки нашої країни — України.

На сторінках підручника ви знайдете розповіді про славну історію українського козацтва, світлини тих пам'яток Історії та культури, які весь світ називає чудесами довершеності й краси.

Підручник рідної мови слугуватиме мапою, що поведе вас у подорож, метою якої — не лише оволодіння знаннями рідної мови. Історії, культури, розуміння самих себе. Підручник переконає вас у тому, що найвищою цінністю Історії є людина. Підручник допоможе вам відчути себе компетентними людьми, громадянами сучасного Інформаційного суспільства.

Поважати себе може лише той, хто у своєму поступі спирається на історичний і мовленнєвий досвід свого народу. Тож підручник навчатиме самоповаги.

 

pick_ridna_mova_8_glazova.pdf
11 MB
90

Схожі матеріали