Język polski

Оцінити підручник:
3,94 32
Польська мова 8 клас Біленька-Свістович Ярмолюк Слюсар 2016 (4 рік навчання)

Польська мова (4-й рік навчання). Підручник для 8 класу загальноосвітніх навчальних закладів з навчанням українською мовою.

  • Автор: Л.В.Біленька-Свістович, М.О.Ярмолюк, О.Ф.Слюсар
  • Видавництво: "Букрек"
  • Рік видання: 2016
  • Сторінок: 240
  • Формат файлу: pdf

Дорогий друже!

 

Ми разом продовжуємо мандрівку в дивовижний світ польської мови і культури. Вже четвертий рік триває Твоя подорож і знайомство з традиціями польського народу. Лексичний і граматичний матеріал підручника дасть змогу Тобі розширити горизонт мовленнєвих знань та умінь.

Матеріал цього підручника - логічне продовження граматичного і лексико-комунікативного матеріалу, який вивчали у попередніх класах. Особливістю книги є те, що автори зосередилися на комунікативних аспектах вивчення польської мови як іноземної, що відповідає сьогоднішнім світовим вимогам до вивчення іноземної мови. При такому підході граматичні проблеми стають органічним доповненням до лексичного матеріалу.

У підручнику містяться тексти на теми, визначені програмою. Граматика подана у вигляді таблиць і схем, що дає змогу вчителеві й учням зосередитися на складанні діалогів, спілкуванні між собою.

Наш підручник ознайомить Тебе з синтаксисом і деякими аспектами словотвору. Доповнює матеріал мала хрестоматія творів польських письменників. Цей аспект допоможе Тобі краще пізнати польську літературу, розширити світогляд, сприятиме спілкуванню з ровесниками з Польщі.

 

pick_polska_mova_8_bilenka.pdf
11 MB
2076

Схожі матеріали