Інформатика

Оцінити підручник:
3,0 2
Інформатика 8 клас Бондаренко Ластовецький Пилипчук Шестопалов 2016

Інформатика. Підручник для 8 класу загальноосвітніх навчальних закладів.

  • Автор: О.О.Бондаренко, В.В.Ластовецький, О.П.Пилипчук, Є.А.Шестопалов
  • Видавництво: "Ранок"
  • Рік видання: 2016
  • Сторінок: 256
  • Формат файлу: pdf

Шановні восьмикласники та восьмикласниці!

 

Ви тримаєте в руках підручник з інформатики, призначений саме для вас, учнів 8 класу. У 5-7 класах ви вже знайомилися з базовими поняттями інформатики та основами роботи з комп’ютером, навчилися створювати графічні, текстові й мультимедійні документи, працювати з електронними таблицями, шукати в Інтернеті інформаційні матеріали, складати прості алгоритми та створювати за ними програми.

У цьому навчальному році на вас теж очікує чимало цікавого та корисного, а пропонований підручник стане вашим надійним помічником. Як же з ним працювати?

Підручник складається з десяти розділів. На початку кожного розділу ви знайдете рубрику «Повторюємо». Вона допоможе вам згадати відомості, які ви вивчали з даної теми у попередніх класах і які будуть необхідні для засвоєння нового матеріалу.

Розділ складається з параграфів і практичних робіт за темами розділу. Кожний параграф містить теоретичні відомості за темою уроку, приклади практичного застосування отриманих знань, рубрики «Питання для самоперевірки», «вправа», «Комп’ютерне тестування».

«Питання для самоперевірки» допоможуть вам з’ясувати, чи зрозуміли ви вивчений матеріал, а також підготуватися до виконання вправ і практичних робіт за комп’ютером.

Рубрика «вправа» складається з теоретичних і практичних завдань. Вправи з позначкою ► містять окремі завдання, вправи з позначкою ►► — завдання із покроковим описом виконання. Виконуючи ці завдання, ви здобудете необхідні практичні навички роботи з комп’ютером.

 

{module Google (справа)}

{source}
<iframe class="pickFlip" data-src="https://s3.amazonaws.com/online.fliphtml5.com/fzcd/acjp/index.html#p=1" allowfullscreen=""></iframe>
{/source}

{jd_file file==1349}

{module Comments}

pick_informatika_8_bondarenko.pdf
15 MB
95

Схожі матеріали