Хімія
Хімія. Підручник для 8 класу загальноосвітніх навчальних закладів.
- Автор: Г.А.Лашевська, А.А.Лашевська
- Видавництво: "Генеза"
- Рік видання: 2016
- Сторінок: 216
- Формат файлу: pdf
Вітаємо вас, учні!
Ми знову зустрілися на сторінках підручника, щоб продовжити захопливу мандрівку світом хімії. Минулого навчального року ви мали нагоду пересвідчитися в тому, що опанування основ цієї науки допомагає підвищити загальну ерудицію, ліпше пізнати себе і навколишній світ.
Цього навчального року ви відкриєте для себе нові обрії хімії. Дізнаєтеся, якому фундаментальному закону природи підпорядковані властивості хімічних елементів та їхніх сполук, як і чому виникають хімічні зв’язки, які є види кристалів, як класифікують неорганічні сполуки та які властивості -загальні й особливі - притаманні представникам класів неорганічних сполук.
Нагадуємо, що цю навчальну книгу недостатньо прочитати - з нею потрібно наполегливо працювати. Під час роботи з підручником вам допоможуть умовні позначення в ньому - піктограми.
У рубриці Цікаво і пізнавально наведено стислу інформацію для допитливих учнів, яка стимулюватиме їх до подальшого пізнання.
У тексті вам траплятимуться нові слова, зокрема іншомовного походження. Запам’ятовувати їх необов’язково. Натомість важливо навчитися знаходити їхнє пояснення у тлумачному словничку підручника та інших джерелах інформації. Також у підручнику є покажчики - іменний і предметний.
У Додатку наведено довідкові таблиці. Усе це допоможе вам оперативно відшукати потрібну інформацію.
Навчальна робота з підручником зорієнтована на формування вашої компетентності (пояснення цього слова є в тлумачному словничку) й розвиток ініціативи. Ви здобуватимете знання, аналізуючи різні джерела: текст, табличні дані, діаграми, рисунки.
Ілюстрації, наведені в підручнику, відбивають історичне минуле, реалії повсякденного життя та мистецтва. Аналіз їхнього змісту допоможе осягнути різноманітність способів пізнання навколишнього світу та його красу. Не оминайте увагою портрети науковців і біографічні довідки про них. Адже доробок кожного із цих учених став цеглиною в грандіозній будівлі сучасної науки, сприяв закладенню фундаменту для розвитку високих технологій. Таблиці та схеми використовуйте для систематизації й узагальнення знань. Будьте терплячими, наполегливими в досягненні мети, ретельно плануйте свою діяльність.
Чи всі завдання виконувати? Ви маєте самі визначити обсяг роботи. Кількість завдань і їхня різноманітність достатні, щоб кожен обрав собі ті, які йому до снаги. Ваш найперший порадник у цьому - учитель хімії. Хто, як не він, знає рівень навчальних можливостей, схильності та вподобання своїх вихованців й охоче допоможе правильно визначити обсяг домашнього завдання. Завдання та запитання, позначені *, не є обов’язковими. Вони адресовані охочим до навчання, допитливим восьмикласникам, які не шкодують часу й зусиль на самоосвіту та розвиток ерудиції.