English

Оцінити підручник:
5,0 1
Англійська мова 8 клас Калініна Самойлюкевич 2016 (погл.)

Англійська мова для спеціалізованих шкіл з поглибленим вивченням англійської мови. Підручник для 8 класу загальноосвітніх навчальних закладів.

  • Автор: Л.В.Калініна, І.В.Самойлюкевич
  • Видавництво: "Генеза"
  • Рік видання: 2016
  • Сторінок: 288
  • Формат файлу: pdf

Любий друже і люба подружко!

 

Перед тобою підручник з англійської мови. Він містить сім розділів -Units. Кожен з них - це велика тема, наприклад “My Friends and Me” або “Live and Learn”. Для того щоб з книжкою було зручніше працювати, уроки поділено на декілька частин.

Кожен урок починається з бесіди - Now for it!, яка допоможе тобі активно включитися в роботу, «зануритися» в середовище англійської мови, відновити в пам’яті свої знання.

У тебе з’являться нові друзі. Це персонажі Annie, Alice, Peter, Ted та інші, з якими ти будеш спілкуватися англійською, вивчати граматику, поповнювати словниковий запас.

Підлітки розкажуть тобі про життя школярів і школярок у своїх країнах, навчать спілкуватися мовою, яка є для них рідною. Ви обговорюватимете улюблені книжки та журнали, цікаві телепередачі, відомих музикантів, побуваєте в популярних концертних залах ваших країн. Ти покажеш своїм закордонним друзям свою рідну країну -Україну, ознайомиш їх з визначними місцями.

З уривків творів відомих англійських та американських письменників і письменниць ти дізнаєшся більше про англомовні країни. Це допоможе тобі не тільки поглибити знання з англійської мови, а й навчитися спілкуватися з однолітками, стати цікавим співрозмовником або співрозмовницею.

 

{module Google (справа)}

{source}
<iframe class="pickFlip" data-src="https://s3.amazonaws.com/online.fliphtml5.com/fzcd/exrq/index.html#p=1" allowfullscreen=""></iframe>
{/source}

{jd_file file==1316}

{module Comments}

pick_angliyska_mova_8_kalinina.pdf
18 MB
33

Схожі матеріали