English

Оцінити підручник:
5,0 1
Англійська мова 8 клас Несвіт 2016 (8 рік навчання)

Англійська мова (8-й рік навчання). Підручник для 8 класу загальноосвітніх навчальних закладів.

  • Автор: А.М.Несвіт
  • Видавництво: "Генеза"
  • Рік видання: 2016
  • Сторінок: 248
  • Формат файлу: pdf

Мій давній щирий друже!

 

Які почуття викликає в тебе свято Першого дзвоника? Спогади про тепле ласкаве літо чи передчуття дивовижних вражень, що очікують тебе попереду? Можливо, ти зараз сидиш за комп’ютером і пишеш листа своєму товаришу, який перебуває за сотні кілометрів від тебе. Хіба не правду кажуть, що сучасні технології роблять світ меншим, а людей - ближчими? І це не випадково, адже твоє покоління - це покоління мобільних телефонів та Інтернету, покоління епохи масової інформації.

Я хочу запропонувати тобі підготувати «Книгу року», крокуючи сторінками нашого підручника. Кожна тема, яку ми будемо вивчати, знайде своє відображення в ній, а можливо, якісь сторінки до неї ти запропонуєш сам.

Разом із головними героями підручника ти побуваєш і в українській школі, і в школі закордонній, ще не знайомій тобі, дізнаєшся про різні типи шкіл, систему освіти в Україні та Великій Британії.

Згодом чекаємо на тебе в шкільній бібліотеці, ти зануришся у світ пригод твоїх улюблених письменників та літературних героїв. Чи хочеш ти бути схожим на когось із них?

А як приємно дозволити собі годину відпочинку й поринути у світ музики... Наш підручник стане тобі в пригоді й тут: ти дізнаєшся про різноманітні музичні стилі і жанри, відомих композиторів і музикантів.

Цього року ти ознайомишся з географічним положенням, населенням і кліматом Великої Британії. А що ти повідомив би товаришу про свою рідну землю, Україну, її неосяжні простори, неповторні пісні, її стрімкі річки та золоті ниви? Про це - цікава розповідь на сторінках підручника.

Наше життя - не лише робота та навчання, а й дозвілля, розваги, активний відпочинок. Про це все ти зможеш розказати і написати, працюючи над проектом упродовж усього навчального року, висвітлюючи новини свого шкільного життя та розповідаючи про своїх друзів.

 

{module Google (справа)}

{source}
<iframe class="pickFlip" data-src="https://s3.amazonaws.com/online.fliphtml5.com/fzcd/fdis/index.html#p=1" allowfullscreen=""></iframe>
{/source}

{jd_file file==1315}

{module Comments}

pick_angliyska_mova_8_nesvit2.pdf
18 MB
12

Схожі матеріали