English

Оцінити підручник:
5,0 1
Англійська мова 7 клас Несвіт 2007

Англійська мова. Підручник для 7 класу загальноосвітніх навчальних закладів.

  • Автор: А.М.Несвіт
  • Видавництво: "Генеза"
  • Рік видання: 2007
  • Сторінок: 254
  • Формат файлу: pdf

Шановні учні!

 

У перші шкільні дні ви ще знаходитеся під враженнями від літнього відпочинку у колі рідних і близьких, адже сім’я - найбільший скарб у житті людини. Цього року ви навчитеся розповідати про обов’язки в сім’ї, сімейні традиції, побут, свої взаємини з друзями, характеризувати людей, що вас оточують, та їхні вчинки.

Дружна сім’я - це обов’язково затишний дім, гостинний стіл. Ми розкриємо вам секрети приготування улюблених страв, ви навчитеся швидко і вишукано сервірувати стіл для рідних та друзів.

Однією з найбільших цінностей для людини звичайно є здоров’я. Разом із головними героями підручника ви дізнаєтеся про здоровий спосіб життя, завітаєте до кабінету лікаря, навчитесь описувати симптоми захворювання, відвідаєте лікувальні заклади.

Усі сторони нашого життя знаходять відображення на сцені та в кіно, і тому ми залюбки відвідуємо кінотеатри та обговорюємо нові спектаклі. Спостерігаючи за грою акторів, ви маєте можливість поглянути на себе зі сторони, проаналізувати свої вчинки, стати кращими. Ви будете висловлювати свої враження про побачене, давати поради.

До кола ваших захоплень, без сумніву, входить і спорт. Багато хто з вас постійно відвідує різноманітні спортивні клуби і секції та бере участь у змаганнях. Хтось уже пізнав радість перших перемог. У темі, присвяченій спорту, ми поговоримо про те, що спортивна перемога - це досягнення не лише спортсмена, а й усіх тих, хто з ним працює: тренера, команди, вболівальників, які його підтримують.

Наступна тема запросить вас до Великої Британії і, зокрема, до Лондона - великого міста з давньою історією, де поєдналося багато різних культур, кожна з яких заслуговує на увагу й пошану.

Після мандрівки так приємно повернутися додому - в Україну. На вас чекає її прадавня столиця Київ. Ми погуляємо його центральною вулицею Хрещатиком та відвідаємо історичні місця Подолу і майдан Незалежності. Найкраще це зробити з друзями та однокласвиками. От де відчуєш справжню радість спілкування і нових відкриттів!

Для вас, юні друзі, є і невеличкий сюрприз: ви також ознайомитеся з життям у Австралії, дізнаєтеся про місцеві пам’ятки, звичаї і традиції.

Ось бачите, як багато чекає на вас у цьому навчальному році! І про все це можна поговорити англійською мовою - мовою міжнародного та міжкультурного спілкування.

Вирушаймо у цікаву подорож сторінками нашого підручника.

 

pick_english_7_nesvit.pdf
9 MB
208

Схожі матеріали