Deutsch

Оцінити підручник:
5,0 1
Німецька мова 7 клас Горбач

Німецька мова із задоволенням. Підручник для 7 класу (друга іноземна мова).

  • Автор: Л.В.Горбач
  • Видавництво: "Генеза"
  • Рік видання: 2007
  • Сторінок: 200
  • Формат файлу: pdf

Любі друзі!

 

Промайнуло гомінке літо. Настала осінь, а з нею і шкільна пора. На подвір’ї школи панує пожвавлення. І ось, вже вкотре, радісно лунає шкільний дзвоник, оголошуючи початок нового навчального року. Після урочистої лінійки перед вами знову широко відчиняться двері школи і вчитель заведе вас у клас ... Розпочнеться новий навчальний рік...

Нехай цей рік буде для вас неповторним, сповненим нових зустрічей, відкриттів і здобутків.

У цьому навчальному році ви знову зустрінетесь з героями підручника „Deutsch mit Spaß“, учнями німецької школи - Роні Хубером та його друзями. Вони супроводжуватимуть вас під час фантастичної подорожі по Німеччині, Австрії та Швейцарії, розкажуть вам про своє шкільне життя, ініціативи, заняття в позаурочний час, відпочинок, свої захоплення-та мрії.

Ви поринете у світ німецької літератури, ознайомитеся з творчістю німецьких казкарів, братів Грімм, та «Казковим шляхом» в Німеччині, дізнаєтесь, як і де німці люблять відпочивати, куди вони люблять мандрувати.

Календар осінніх, зимових та весняних свят ознайомить вас з найбільшими святами німецькомовних країн.

Проектна робота дасть вам можливість долучитися до творчості, самостійного втілення своїх задумів.

Підручник містить також багато нових ідей, цікавий країнознавчий матеріал, різноманітні діалоги, взяті з реального життя, вірші, рими, жарти, що допоможе зробити урок з німецької мови змістовним і цікавим.

 

pick_nimetska_mova_7_gorbach.pdf
10 MB
63

Схожі матеріали